امروز : شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

با خوردن این نوشیدنی ها بیدار بمانید

این که فردی بخواهد از خواب اجتناب کند، برای بدن ضرر دارد، اما گاهی افراد برای انجام کارهای مهم مجبور به مبارزه با خواب می‌شوند…

زمانی که شما تا دیروقت مشغول انجام کارهای عقب افتاده و یا خواندن درس برای امتحان هستید، صبح روز بعد برای برخواستن از خواب با مشکل مواجه خواهید بود. این که فردی بخواهد از خواب اجتناب کند، برای بدن ضرر دارد، اما گاهی افراد برای انجام کارهای مهم مجبور به مبارزه با خواب می‌شوند. در اینجا چند نوشیدنی را برای مبارزه ساده تر با خواب و داشتن خوابی کم‌تر و سبک‌تر به شما پیشنهاد می‌کنیم، البته توجه کنید که استفاده بیش از اندازه از این نوشیدنی‌ها اصلاً برای بدن و سلامت شما مناسب نیست.

شکلات داغ

نوشیدنی‌های شکلاتی به همراه شیر، به بیدار ماندن شما کمک می‌کند. دوپامین محرک قدرتمندی است که در اثر خوردن نوشیدنی‌های شکلاتی در بدن شما به وجود آمده و باعث از بین رفتن خواب آلودگی‌تان می‌شود. این نوشیدنی‌ها همچنین باعث افزایش شادی در روحیه شما خواهد شد.

آب سرد

آب سرد ارزان‌ترین، سالم‌ترین و به صرفه‌ترین راه برای شب بیداری می‌باشد. اگر قرار است یک شب طولانی را برای انجام کاری بیدار بمانید، می‌توانید یک بطری آب فوق‌العاده سرد در کنارتان قرار داده و بعضاً نیز گاهی کمی از آن را به صورت خود بپاشید. این روش ضد خواب باعث نیاز بیش‌تر شما به دستشویی رفتن نیز خواهد شد، که این مسئله نیز، از مسائلی است که به بیدار ماندن افراد کمک می‌کند.

قهوه

قهوه داغ، یکی از بهترین نوشیدنی‌های کافئین دار برای مشتاقان و علاقه‌مندان به بیداری در شب است. البته نوشیدن مداوم قهوه باعث واکنش مغز شما شده و اثر کم خواب کردن آن را از بین می‌برد و آن را صرفاً به یک نوشیدنی انرژی زا برای شما تبدیل می‌کند. قهوه نوشیدنی سالمی است که کالری بالایی نداشته و باعث افزایش وزن در شما نمی‌شود.

دوپامین محرک قدرتمندی است که در اثر خوردن نوشیدنی‌های شکلاتی در بدن

شما به وجود آمده و باعث از بین رفتن خواب آلودگی‌تان می‌شود

چای جینسینگ

این نوشیدنی با برندهای مختلف در بازار یافت می‌شود. البته باید توجه کنید که جملات تبلیغاتی زیاد مهم نیستند و مهم‌تر از آن‌ها هدف شما است. این چای انرژی شما را برای یک شب بی خوابی تأمین می‌کند اما مصرف مداوم آن، مانند نوشابه‌های انرژی زا، باعث بروز مقاومت بدن شما به اثرات آن خواهد شد.

تبیان

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 2,536
  • 656
  • 2,845
  • 865
  • 144,480
  • 11,536
  • آبان ۱, ۱۳۹۵