شهر عجایب مینیاتوری با جمعیت ۲۰۰ هزار نفری در نمای Google Street + ویدئو

بدون شک کسانی که به کشور آلمان و شهر هامبورگ سفر میکنند برنامه ای برای دیدن تنهاترین شهر مینیاتوری دنیا را که رکورددار گینس است در سفر خود طراحی میکنند. بزرگترین شهر مینیاتوری دنیا که شامل شبیه سازی هایی از شهرها و قطارهایی از آلمان، سوییس، اتریش و برخی شهرهای آمریکایی است.

به گزارش یک پارس به نقل از «تابناک» این شهر عجایب یا Wounderland یک دهکده مدل است که در سال ۲۰۰۱ توسط برادران دوقلو «گریت» و «فردریک» براون ساخته شده. این شهر که اکنون بزرگتر از یک دهکده مدل است، شهرهایی از اروپا و آمریکا را شبیه سازی میکند. از جمله نکته های جالب این شهر مینیاتوری این است که بخشی از لاس وگاس، فستیوال موسیقی راک، و نمای شب را در بر دارد.

این شهر کوچک رکوردهایی را نیز در اختیار دارد. از جمله بزرگترین خط آهن و فرودگاه مدل که هر دو در کتاب رکوردهای گینس سال ۲۰۱۶ به ثبت رسیده است.

تماشا کنید: جذابیت های بزرگترین شهر مینیاتوری دنیا در نمای Google Street

اخیرا گوگل با شرکت Ubilabs همکاری کرده است تا تکنولوژی Street View خود را برای کشف نقطه ها و محله های ناشناخته این شهر مینیاتوری به کار بگیرد. شهری که جذابیت های فراوانی دارد که ممکن است همه آنها نادیده گرفته شوند.

بر همین اساس دوربین های Fish Eye گوگل بر روی اسباب بازی های خودرو و قطار سوار شدند تا نمایی کامل از این شهر را که به شکل کلی در اینجا قابل مشاهده است، بدست دهند.

جالب تر از همه این است که این شهر حاوی ۹۰۰ قطار و لوکوموتیو، ۹۰۰ علامت راهنمایی، ۳۵۰۰ ساختمان و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت است و همچنان در حال گسترش و توسعه!

تمامی عملکردهای خط آهن این شهر توسط ۴۰ رایانه رصد و کنترل میشود و تقریبا در هر روز بین ۵۰ تا ۶۰ حادثه در این خط راه آهن اتفاق می افتد که نیازمند رسیدگی است.

فرودگاه Kuffingen که بین کوه های آلپ و Harz در شهر خیالی Kuffingen قرار دارد، ۱۰ هزار سکنه دارد. این شهر واقع در هامبورگ است که ابعادی به بزرگی ۴۹۴ فوت مربع دارد طی هفت سال و با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیون دلار ساخته شده.

اکنون ویدئوی جذاب زیر را از این شهر و جزئیات آن تماشا کنید:

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *