نرم افزار تشخیصی برای مقابله با سرطان مرگبار+عکس

پژوهشگران یک نرم‌افزار ویژه برای تشخیص سرطان پوست در افراد به کمک گوشی تلفن همراه هوشمند تولید کرده‌اند که در نوع خود بی‌نظیر است و با دقت ۸۳ درصد می‌تواند وجود سرطان در افراد را شناسایی کند.

ساخت نرم افزار تشخیصی برای مقابله با این سرطان مرگبار + تصاویر
گفتنی است: این نرم ‌افزار به نام Skin Vision با استفاده از عکسبرداری از خال‌ها و مول‌های پوستی بدن فرد به تحلیل و آنالیز آنها پرداخته در صورت وجود موارد مشکوک به سرطان پوست به فرد آلارم اخطار می‌فرستند.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، بر اساس  آمارها تنها در کشور استرالیا بیش از ۹۵ درصد موارد ابتلا به سرطان پوست در اثر تماس با نور خورشید رخ می‌دهد.
این نرم افزار بویژه برای شناسایی سرطان مرگبار پوست مشهور به ملانوما می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
در این نرم افزار یک الگوریتم ویژه برای تجزیه و تحلیل ضایعه بر اساس اشکال هندسی استفاده می‌شود.
با چک کردن منظم انواع ضایعات، خال‌ها و مول‌های پوستی افراد می‌توانند تشخیص زود هنگام سرطان ملانوم را بدست آورند و طول عمر بیشتری داشته باشند.
کارشناسان هشدار داده‌اند بیش از نیمی از آفتاب سوختگی رخ داده شده در جهان به دلیل فعالیت‌های تفریحی و یا کار در محیط خارج از خانه به وجود می‌آید.
این نرم افزار با حمایت شورای سرطان پوست کشور استرالیا ساخته شده و دولت اشتراک رایگان یکساله به مردم آن کشور برای استفاده از نرم افزار داده است تا بدین ترتیب مانع از افزایش موج بی‌سابقه سرطان پوست در کشور استرالیا شود.
ساخت نرم افزار تشخیصی برای مقابله با این سرطان مرگبار + تصاویر

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *