فال روزانه – سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷

فال روزانه – سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷

فال روزانه،فال روز

ماه تولد فال روزانه – سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷
فال روزانه فروردین فال روز متولدین فروردین: شما خیلی نگران آینده هستید و به خاطر همین نمی‌توانید خیلی خوب در لحظه حال تمرکز داشته باشید. درواقع خاطراتی که شما از گذشته در ذهنتان دارید خیلی بیشتر از مشکلاتی است که در آینده قرار است اتفاق بیفتد! الان فرصتی فراهم آمده که یاد بگیرید به جای فکر کردن به احساسات لاینحل در مورد زمان‌های دیگر به جادوی بودن در زمان حال اعتماد کنید!
فال روزانه اردیبهشت فال روز متولدین اردیبهشت: هم اکنون شما درگیر این فکر شده‌اید که افراد دیگر نمی‌توانند به راحتی در مورد هر موضوعی با شما صحبت کنند. خوشبختانه افکار شما بالاخره شما را به مسیر درستی می‌رساند ولی دقیقا بهتان نمی‌گوید برنامه ریزی‌تان خوب بوده یا بد. ولی بهتان امکانات و اختیارات بیشتری می‌دهد تا چیزهای جدیدتری را وارد زندگی خود کنید. اگر کمی ‌بیشتر به ایده‌های افراد دیگر هم توجه کنید اولین قدم را برداشته‌اید و امکان این را فراهم آورده‌اید که به دوستان و خانواده تان نزدیک تر شوید.
فال روزانه خرداد فال روز متولدین خرداد: شما بین رویاهای جذاب و زیبای خود و واقعیت‌های زندگی گیر افتاده‌اید. شما کاملا آماده‌اید که نگرانی هر روزه‌تان را دو ریخته و با دوستان‌تان با شادمکانی برقصید!! اما هنوز هم نگران نقاط مبهمی هستید که برایتان پوشیده مانده‌اند. این نگرانی‌ها شاید مدت‌های مدید با شما همراه بوده و شما کاملا با آنها آشنا هستید، اما باید با داشتن نگرش‌های مثبت آنها را فراموش کنید. شما هنوز هم وقت زیادی برای انجام دادن کارهای قدیمی‌ دارید.
فال روزانه تیر فال روز متولدین تیر: سعی کنید در اوایل روز کارهای ناتمام خود را انجام دهید تا بتوانید بقیه روز وقت آزاد برای تفریح کردن داشته باشید و دیگر نگران کارهای انجام نشده خود نباشید. حتی اگر تصمیم گرفته‌اید که بعدازظهر را به طور کامل در خانه بمانید، برای خودتان فضایی ایجاد کنید تا بتوانید برای روزهای آینده خود رویاپردازی کنید. لزومی‌ ندارد آرزوهای خود را کتمان کنید؛ شما می‌توانید در ذهن خود به هر جا که می‌خواهید سفر کنید.
فال روزانه مرداد فال روز متولدین مرداد: شما فکر می‌کنید که روز خوبی دارید و مجبور نیستید کاری را شروع کنید، اما هرچقدر بیشتر به عصر نزدیک می‌شویم شما بیشتر در فکر فرو می‌روید. شما می‌دانید که باید به خاطر جنبه‌های معینی از زندگی خود شکرگزار باشید و همچنین بیش از اندازه نسبت به مسائلی که نیازمند بهبود و اصلاح کردن هستند آگاهی دارید. بنابراین روی چیزهای بی اهمیت متمرکز نشوید، بلکه روی مسائلی تمرکز کنید که می‌دانید برای رسیدن به این اصلاحات وجودشان لازم و واجب است.
فال روزانه شهریور فال روزمتولدین شهریور:شما ممكن است امروز مانند دیگران تابع امیال‌تان نباشید. این به خاطر این است كه شما به روش آزمون و خطا كه واقع بینانه باشد، اعتقاد دارید. اما از خود انگیختگی نترسید كه این می‌تواند منجر به شادی بیشتر در زندگی شما شود. به خودتان اجازه آرامش بیشتر بدهید.
فال روزانه مهر فال روزمتولدین شهریور: شما امروز بین ایده‌های بلندپروازانه خود و تکالیف و مسئولیت‌های جدیدتان گیر افتاده‌اید. اگر کارهایتان که روی هم تلنبار شده را به امان خدا ول کنید، دیگر نمی‌توانید از تعطیلات آخر هفته لذت ببرید. با غر زدن کاری از پیش نمی‌برید!! پس کار امروز را به فردا موکول نکنید؛ فقط تمرکز کرده و تا جایی که برایتان امکان دارد به کارهایتان برسید.<
فال روزانه آبان فال روز متولدین آبان: اگر از اول روز با خودتان خلوت کنید، کاملا خود را از لذت‌ها و خوشی‌های در کنار دیگران بودن محروم خواهید کرد. خوشبختانه شما مجبور نیستید احساسات خود را پنهان و آرزوهای خود راسرکوب کنید، برای اینکه ماه در پنجمین خانه‌تان محیطی عالی و فوق‌العاده برای ابراز وجود کردن و بیان کردن نظریات‌تان فراهم می‌آورد. شما خودتان می‌دانید که چه موقع برای این کار آمادگی دارید، پس به افراد دیگر اجازه ندهید شما را ترغیب به واکنش نشان دادن بکنند.
فال روزانه آذر فال روز متولدین آذر: شما امروز از نظر احساسی در آرامش کامل به سر می‌برید! شاید قبلا به اندازه کافی نگران بوده‌اید و الان وقت این است که ناراحتی‌هایتان را فراموش کنید. حتی اگر به طور کامل آماده نیستید که به راه خود ادامه بدهید، ولی هنوز هم بهترین کار این است که نگرانی‌هایتان را پیش خود نگه دارید. درهرصورت افراد دیگر نگاه بی تفاوتی به شما دارند و این موضوع می‌تواند توانایی‌های معنوی شما را بالاتر ببرد.
فال روزانه دی فال روز متولدین دی: شما مثل یک زنبور عسل که وزوز می‌کند و سرش شلوغ است الکی دور خودتان می‌چرخید، شاید به اندازه کافی از جشن‌ها و مهمانی‌های عصرانه لذت نبرده‌اید. با این حال به هیچ مهمانی‌ای جواب منفی نخواهید داد و یک بار که به مهمانی بروید فراموش می‌کنید که پیش از این چقدر خسته بودید. اگر به فردی که خیلی بهش اطمینان دارید اجازه دهید نقاط ضعفتان را بداند روشی خیلی خوب را انتخاب کرده‌اید و روز خوبی در انتظارتان خواهد بود.
فال روزانه بهمن فال روز متولدین بهمن: هم اکنون فکر کردن به مقوله‌های عالی و بزرگ درمورد آینده امری طبیعی است، اما این موضوع دلیل نمی‌شود فکر شما مغشوش نشود. عجیب اینکه اگر پاهایتان روی زمین باشد و بلند پروازی نداشته باشید، احتمالاً استدلالات شما کامل و بی‌عیب خواهند بود. در برابر کسانی که ایده‌های شما را قبول ندارند مقاومت کنید. سعی نکنید خودتان را همرنگ جماعت سازید؛ بهتر است که از ایده‌های خودتان پیروی کنید.
فال روزانه اسفند فال روز متولدین اسفند: شما فکر می‌کنید که می‌دانید با افراد دیگر چگونه رفتار کنید، اما احتمال زیادی وجود دارد که سیگنال‌ها را اشتباه بفهمید. به جای اینکه یکدفعه به نتیجه کار فکر کنید، فرضیه‌های خود را بررسی کنید. ارتباط برقرار کردن می‌تواند فاصله‌ها و سوءتفاهماتی که به وجود آمده است را رفع کند. در این صورت حتی اگر اشتباه کنید، اگر از اطرافیان‌تان درخواست کمک کنید آنها خوشحال خواهند شد.

آشنایی با درمان اعتیاد به شیشه به روش ماتریکس

 

درمان اعتیاد به شیشه, ترک شیشه به روش ماتریکس

ترک اعتیاد به شیشه باید حتما با مشاوره و تحت نظر یک درمانگر متخصص صورت گیرد

 

اعتیاد از بیماری هایی است که از گذشته تا کنون وجود داشته و در حال حاضر نیز با مصرف مواد صنعتی ادامه یافته است. افراد مبتلا به اعتیاد، نه تنها از نظر فردی و خانوادگی با مشکلات فراوان روبرو شده که از نظر اجتماعی طرد شده و از حوزه کار و تلاش در جامعه نیز بتدریج حذف می شوند.

 

به همین دلیل گروه های مختلف مبارزه با آسیب های اجتماعی، درمانگران و فعالان حاضر در کمپ های ترک اعتیاد جهت حل این آسیب، ترک مواد مخدر و روش های ترک شیشه تمرکز نموده و تلاش های بی وقفه ایی را در جهت رفع موانع و مشکلات معتادان بکار بسته اند. در همین راستا روش های مشاوره ایی فردی و خانوادگی، روش های درمانی و بطور کلی انواع مختلفی از روش های ترک اعتیاد جهت رهایی از وابستگی به انواع مواد مخدر بکار گرفته می شوند. در حال حاضر، از روشی به نام ماتریکس برای درمان  اعتیاد به شیشه استفاده می شود.

 

ترک اعتیاد به شیشه به دلیل وابستگی بالا فرد به آن، باید حتما با مشاوره و تحت نظر یک درمانگر متخصص صورت گیرد. ترک شیشه در صورتی که فرد تمایل واقعی به درمان داشته باشد، با استفاده از الگو های درمانی نوین امکان پذیر است. متاستفانه هر گونه اقدامی برای درمان تا زمانی که فرد، به تشخیص درستی در مورد اعتیاد و عوارض ناشی از آن نرسیده باشد، بی ثمر خواهد بود. خانواده ها، می توانند با استفاده از مشاوره ترک اعتیاد، فرد را از پیامد ها و عوارض سنگین مصرف ماده مخدر شیشه آگاه سازند.

 

ترک اعتیاد به روش ماتریکس شیوه ای از ترک اعتیاد است که برای مواد محرکی مثل کوکائین و شیشه (متامفتامین) استفاده می شود. میزان موفقیت ترک اعتیاد به روش ماتریکس برای ترک ترک اعتیاد به مواد محرک به ویژه برای ترک اعتیاد به شیشه با موفقیت بالایی همراه بوده است.

 

درمان اعتیاد به شیشه, ترک شیشه به روش ماتریکس

ترک اعتیاد به روش ماتریکس شیوه ای از ترک اعتیاد است

 

ماده مخدر شیشه چیست؟

متامفتامین یا همان شیشه از ترکیبات اعتیاد آور است که با تحریک اعصاب، هیجان و شادی کاذب برای فرد مصرف‌کننده به همراه دارد. این ماده سفید رنگ تلخ بوده و به آسانی در مایعات حل می‌شود. ماده مخدر شیشه از طریق بینی یا خوراکی و تزریق وریدی و کشیدنی مصرف می‌شود. شاید برایتان سوال پیش آید که افراد چرا ترغیب می‌شوند به دنبال مصرف این ماده بروند و یا اینکه مصرف شیشه چه حالاتی در فرد ایجاد می‌کند. داشتن انرژی بالا و حالت سرخوشی اولین چیزی است که فرد را ترغیب به مصرف می‌کند.

 

حالات روانی ناشی از کشیدن در بینی ۳ تا ۵ دقیقه به طول می‌انجامد، ولی مصرف خوراکی آن حالاتی ایجاد می‌کند که ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. این حالات سرخوشی در اثر مصرف طولانی مدت دیگر با مقادیر کم ماده بوجود نمی‌آید و فرد مصرف‌کننده برای دستیابی مجدد به آن حالات و یا تشدید آن‌ها، مقادیر مصرف ماده را افزایش می‌دهد و همین کار باعث اعتیاد فرد به متامفتامین یا شیشه می‌شود.

 

به طور کلی شیشه اغلب به صورت تفریحى در مهمانى‌ها و براى بالابردن و وسعت دادن به لذات جنسى و در بعضى موارد براى بیدار ماندن مصرف می‌شود. همچنین از آنجایی که متامفتامین به طور موقت میل جنسی را افزایش می‌دهد برخی افراد با هدف رفع بی‌میلی جنسی به سراغ این ماده می‌روند اما این افراد باید بدانند ادامه مصرف این ماده مخدر سبب کاهش میل جنسی و اختلال در توان جنسی به ویژه در مردان می‌شود.

 

متاسفانه ماده مخدر شیشه به شدت اعتیاد آور است و در اثر مصرف (حتی کوتاه مدت) عوارض زیادی برای فرد دارد. گاه در برخی از نوجوانان و جونان دیده می‌شود که تنها از سر کنجکاوی به سراغ مصرف آن رفته‌اند اما همان یک بار استفاده کافی است تا فرد باز هم به سمت آن کشیده شود. افزایش فشار خون، ضربان قلب نامنظم، بروز سکته مغزی یا قلبی، پرخاشگری،کاهش اشتها، تشویش و اضطراب، تعریق زیاد، بی‌قراری و بی‌خوابی، سرگیجه و تشنج برخی از عوارض مصرف شیشه است.

 

متاسفانه این موارد در برخی اوقات و به دلیل کم توجهی نسبت به سلامت جسمی منجر به مرگ هم می‌شود. همین ویژگی‌‌هاست که این ماده را به یکی از خطرناک‌ترین مواد مخدر تبدیل کرده است.

 

درمان اعتیاد به شیشه, ترک شیشه به روش ماتریکس

شیشه از ترکیبات اعتیاد آور است که هیجان و شادی کاذب برای فرد مصرف‌کننده به همراه دارد

 

توصیه هایی در مورد ترک اعتیاد به شیشه

در زمان ترک شیشه موارد زیر را جدی بگیرید:

۱ـ از درمان خود سرانه ترک شیشه جدا خودداری نمایید چرا که ممکن است فرد را با پیامد ها و عوارض جبران ناپذیری روبرو نماید.

 

۲ـ حتما برای درمان و ترک شیشه از یک فرد متخصص و درمانگر مشورت بگیرید.

 

۳ـ بعد از تمام شدن دوره درمانی حتما به یک پزشک برای مطمئن شدن از خارج شدن سموم از بدن فرد معتاد مراجعه نمایید.

 

ترک اعتیاد به شیشه با روش ماتریکس

روش درمانی ماتریکس، از جمله روش های درمانی غیر دارویی در افراد وابسته به شیشه است که جز،در موارد نادر نیازی به بستری کردن بیمار نیست. این روش معروفترین و شناخته شده ترین روش درمان اعتیاد به شیشه در سراسر دنیاست . در الگوی درمانی ماتریکس، برای درمان اعتیاد به شیشه، جلسات آموزشی نیز برای خانواده فرد معتاد در نظر گرفته شده است تا خانواده هم آگاهی و دانش لازم، در مورد این بیماری و نحوه رفتار صحیح با فرد معتاد را بعد از درمان بیاموزند.

 

هر جلسه درمان ماتریکس، حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت می باشد. در این جلسات، اتفاقات روزهای گذشته و مسائل مطرح شده در جلسه قبل مرور می گردد و بعد بیان دستور جلسه بعد ادامه می یابد. انجام آزمایشات ادرار به صورت زمان بندی شده و تصادفی از جمله اجزاء مهم در الگوی درمانی ماتریکس در ترک شیشه می باشد که معمولات در مراکز درمانی ترک اعتیاد قبل از برگزاری جلسه انجام می شود تا درمانگر بتواند بر اساس نتایج آزمایشات در طول دوره درمان، وضعیت پیشرفت بیمار و مسیر بهبودی او را ارزیابی کند و آموزش ها و مداخلات درمانی خود را مطابق با بهبود فرد تنظیم نماید.

 

این برنامه درمانی در سطح بالایی از ساختارمندی قرار دارد و برای هر جلسه و هر مرحله از درمان مباحث و اقدامات مشخصی تعیین شده است. روش ماتریکس برای ۱۶ هفته برنامه ریزی شده است اما بسته به وضعیت بیمار می تواند تا یک سال طول بکشد.

 

درمان اعتیاد به شیشه, ترک شیشه به روش ماتریکس

شیشه یکی از انواع مواد روانگردان که امروزه از مواد نسبتاً پر مصرف می باشد

 

تأثیر روش ماتریکس

ترک اعتیاد به روش ماتریکس در درمان اعتیاد به شیشه و مواد دیگری مثل کوکائین موفقیت زیادی داشته است. مطالعات سطح بالایی از اثرگذاری و ماندگاری در ترک را نشان می دهند. بسیاری از کمپ های ترک اعتیاد ، مراکز ترک اعتیاد و سازمان ها در سراسر دنیا این روش را به عنوان مؤثرترین روش ترک اعتیاد به مواد محرک معرفی می کنند.

 

روش ماتریکس در افرادی که در ترک اعتیاد به روش های دیگر شکست خورده اند اثرگذاری بالایی نشان داده است. البته باید در نظر گرفت عواملی دیگری نیز در اثرگذاری ترک اثر دارند یکی از مهم ترین آن ها نقش خانواده در ترک اعتیاد می باشد.

 

پایه های درمانی روش ماتریکس

هر روش درمانی برای اثرگذاری به پایه های علمی مستحکمی نیاز دارد. بسیاری از روش ها از یک روش و پایه ثابت روانی یا پزشکی استفاده می کنند. روش ماتریکس به عنوان یک روش التقاطی از رویکردهای مختلفی بهره می برد که به آن ها می پردازیم. هر کدام از این روش ها به تنهایی موفقیت و اثرگذاری بالایی دارند که باعث می شود ترک اعتیاد به روش ماتریکس به عنوان ترکیبی از این روش ها به افرادی که در روش های دیگر تجربه ناموفق داشته اند برای ترک اعتیاد کمک کند.

درمان شناختی رفتاری (CBT)

درمان فردمحور و حمایتی

خانواده درمانی و زوج درمانی

گروه درمانی

گروه های NA

رفتار درمانی

مصاحبه انگیزشی

ارتقاء مهارت های اجتماعی

 

درمان اعتیاد به شیشه, ترک شیشه به روش ماتریکس

از درمان خود سرانه ترک شیشه جدا خودداری نمایید

 

ترک اعتیاد شیشه

شیشه یکی از انواع مواد روانگردان که امروزه از مواد نسبتاً پر مصرف می باشد. عوارض مصرف این ماده ، بسیار خطرناک و سنگین است. مصرف‌کنندگان این ماده در دفعات اولیه مصرف ، گاه تا ۷۲ ساعت نمی‌خوابند. در این مدت ، سطح انرژی بسیار بالا ، توهم شدید و خیره شدن به یک نقطه خاص برای چندین ساعت و همینطور رفتارهای بی‌پروا، از حالات نشئگی این ماده محسوب می‌شود.

 

پس از بین رفتن اثر این ماده، شخص مصرف‌کننده طوری احساس خستگی و کوفتگی می‌کند که ممکن است حدود ۴۸ ساعت یا ۲ شبانه‌روز به صورت پیوسته خواب باشد و پس از بیداری سردردهای شدید ، بی‌قراری ، لرزش و حرکات غیرعادی اعضاء بدن مثل دست و سر از حالات آن است.

 

عوارض ترک اعتیاد شیشه

خستگی بیش از حد

افسردگی و نا امیدی

کند شدن حرکت های اعضای بدن

زیاد خوابیدن یا نخوابیدن

افزایش اشتها

بی تفاوتی

گوشه گیری

وسوسه شدید برای مصرف دوباره

این نشانه ها همزمان با پیشرفت روند بهبودی فرد بیمار کم کم ناپدید می شوند

 

چطور دوباره به مصرف شیشه برنگردیم؟

از آنجایی که همیشه وسوسه شدن شما در همه ی مراحل درمان با شماست باید به برنامه های آموزشی خود اهمیت دهید و از جلسات و گردهمایی ها و جلسه های روانکاوی و مشاوره غافل نشوید و سعی کنید قبول کنید که شما هم بخشی از این اجتماع هستید و از آنها جدا و دور افتاده نیستید.

 

نکاتی باعث می شود ترک اعتیاد شیشه با دوام تر باشد:

مصرف شیشه باعث می شود افرادی که مصرف می کردند کمی ضد اجتماع بار بیایند و همین موضوع باعث القای حس بی ارزش بودن و بی لیاقتی در این افراد می شود. این افراد حتی بعد از بهبود کامل تا مدتی باید به جلسات روانکاوی و گردهمایی هایی که حس خوبی به آنها می دهد بروند.و صد البته نرفتن با دوستان قدیمی، پاتوق های سابق و مکان هایی که یادگاری از زمان مصرف دارند یکی از حیاتی ترین موارد مربوط به این قضیه هستند، پس حتما از چنین آدمها و مکان های دوری کنید.

 

یک شرکت هواپیمایی ایرانی به پرداخت جریمه و عذرخواهی رسمی از مسافر محکوم شد

دادگاه عمومی تهران، یک شرکت هواپیمایی ایرانی را به دلیل لغو پرواز و بلاتکلیف گذاشتن یکی از مسافران به پرداخت ۲ هزار و ۲۸۰ یورو جریمه نقدی و عذرخواهی رسمی در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار محکوم کرده است.

این پرونده شاکی خصوصی داشت که نام شرکت هواپیمایی اعلام نشده است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، شاکی پرونده دی ماه پارسال بلیت رفت و برگشت از ارومیه به استانبول تهیه می‌کند اما در هنگام برگشت، پس از مراجعه به فرودگاه استانبول با پرواز لغو شده مواجه می شود.

در حکم دادگاه شرکت هواپیمایی ایرانی به پرداخت ۱۴۰ هزار تومان هزینه سفر از تبریز به ارومیه و ۳۸۰ یورو هزینه بلیت برگشت به ایران محکوم شده.

این شرکت همچنین برای جبران “خسارت معنوی” به پرداخت ۵ برابر وجه بلیت هم محکوم شده است

تیم ملی ایران چهارمین تیم گران قیمت آسیا

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
تیم ملی فوتبال ایران بعد از کره جنوبی، ژاپن و استرالیا چهارمین تیم گران قیمت جام ملت‌های آسیا محسوب می‌شود.

به گزارش مهر، هفدهمین دوره جام ملت های آسیا به میزبانی کشور امارات از ۱۵ دی ماه آغاز می شود و ۲۴ تیم از سراسر قاره در ۶ گروه چهار تیمی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

 

با افزایش تعداد تیم ها از ۱۶ به ۲۴ تیم، ۵۵۲ بازیکن در این دوره از بازی ها حضور دارند که مبلغ کل این بازیکنان ۳۸۹ میلیون یورو (۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون درهم) برآورد شده است.

 

کره جنوبی با ۸۴ میلیون و ۳۰۰ هزار یورو گرانترین بازیکنان جام ملت ها را در اختیار دارد و به تنهایی از ۱۷ کشور دیگر گرانتر است.

 

ژاپن با ۷۰.۴ میلیون یورو، استرالیا با ۵۰.۶۰ میلیون یورو، ایران با ۴۵.۳۵ میلیون یورو و ازبکستان با ۲۱.۶۸ میلیون یورو به ترتیب در رده های دوم تا پنجم گرانترین تیم های جام ملت های آسیا هستند. عربستان هم با ۱۹.۸۸ میلیون یورو ششمین تیم گران جام و گرانترین تیم کشورهای عربی محسوب می شود.

 

قیمت کل بازیکنان امارات، میزبان این دوره از بازی ها ۸.۵۸ میلیون یورو است که این تیم را از این حیث در رده دهم قرار می دهد. عمر عبدالرحمان ستاره تیم ملی امارات که در تیم الهلال بازی می کند، به خاطر مصدومیت جام ملت ها را از دست داده است. عبدالرحمان به تنهایی مبلغ ۳.۵ میلیون یورو ارزش داشت و همین مسئله در قیمت کل بازیکنان امارات هم تاثیرگذار بوده است.

 

عراق، یمن و ویتنام حریفان ایران در جام ملت های آسیا از این حیث در رده های پایین تری قرار دارند. عراقی ها با ۵.۳۸ میلیون یورو در رده سیزدهم هستند. یمن و ویتنام هم به ترتیب با ۴۲۵ و ۲۲۵ هزار یورو در انتهای این جدول قرار دارند.