قاصدک ۲۴، از خرید بلیط قطار و بلیط هواپیما تا بلیط اتوبوس

کسی می تواند انکار کند که در زمان حاضر نسبت به ۲۰ سال گذشته سفر راحت تر شده است؟ می توان با این گفته مخالفت کرد که اینترنت به نفع سفر وارد عمل شده است؟ وقتی با خرید اینترنتی بلیط قطار، بلیط هواپیما یا حتی بلیط اتوبوس می توان به راحتی برنامه سفر را کامل کرد، چرا به سفر نرویم؟ سامانه خرید اینترنتی مانند قاصدک ۲۴ هم در میانه میل مسافران به خرید راحت، سریع ترین و ارزان ترین خرید بلیط به عرصه ظهور رسید. اعتماد مشتریان به قاصدک ۲۴ در خرید بلیط هواپیما و بلیط قطار، در پیشرفت خدمات این سایت نقش داشته است.

بلیط اتوبوس؛ خرید به شیوه مدرن، سفر به شیوه سنتی

با وجود اینکه بلیط قطار و بلیط هواپیما امروزه به شیوه هایی محبوب برای سفر بدل شده اند، اما راه های سنتی مانند بلیط اتوبوس هرگز محبوبیت خود را از دست نمی دهند. آنچه که ممکن است نسبت به روزهای گذشته منسوخ شود، شیوه تهیه بلیط اتوبوس است. خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مانند سایر بلیط ها جایگزین خرید حضوری شده است و دیگر کمتر کسی برای رزرو و تهیه بلیط اتوبوس زحمت رفتن به ترمینال را متقبل می شود.
برای مسافرانی که به دلایل کاری یا تحصیلی، زیاد به سفر می روند، خرید آنلاین بلیط اتوبوس اهمیت دارد. از همین رو انتخاب سامانه ای مانند Ghasedak 24 که در هر زمان از روز و سال، امکان تهیه بلیط اتوبوس را از تمام شرکت های ناوگان اتوبوسرانی برای شما فراهم می آورد، بهترین تصمیم ممکن است. تنها اطلاعات سفر را وارد سایت قاصدک ۲۴ کرده و منتظر نتایج جستجوی خود می مانید. اگر هدف شما تهیه بلیط اتوبوس با ارزان ترین قیمت است، فیلتر قیمت را فراموش نکنید.

بلیط هواپیما؛ خرید راحت؛ خیال راحت

خرید بلیط هواپیما این روزها یکی از مرسوم ترین شیوه های سفر شده است. امنیت که ایده آل بسیاری از ماست، در سفرهای هوایی تأمین می شود. ضمن اینکه با رواج سامانه های خرید اینترنتی بلیط هواپیما و قطار، کار رزرو بلیط هواپیما به قدری راحت شده که در لیست آسان ترین مراحل ریختن یک برنامه سفر قرار گرفته است. نمی توانیم انکار کنیم که خرید آنلاین بلیط هواپیما باعث شده تا ما به مسافران حرفه ای بدل شویم. برای اینکه بلیط هواپیما خود را رزرو کنیم، به سایتی مانند Ghasedak 24 متعلق به شرکت فرش تا عرش کارمانیا می رویم. در کنار تهیه بلیط هواپیما، یاد می گیریم که چگونه بلیط ارزان هواپیما تهیه کنیم؛ در چه موقعی از سال بلیط هواپیما بخریم، بلیط چارتر چیست و بهترین زمان تهیه آن کی هست و نکاتی از این دست.
شاید فکر کنید که این موضوع اندکی اغراق آمیز به نظر می رسد. اما کافیست تا وارد سایت قاصدک ۲۴ به آدرس ghasedak24.com شده و یک بار بلیط پرواز داخلی یا خارجی خود را از آن تهیه کرده و برای پاسخگویی به تمام سئوالات هم به همین سایت رجوع کنید تا صحت این ادعا به شما ثابت شود. با وجود سایتی مانند قاصدک ۲۴ که پشتیبانی ۲۴ ساعته آن هم در صورت بروز مشکل کنار شماست، خرید بلیط هواپیما دلچسب ترین اتفاق یک سفر خواهد بود.

بلیط قطار؛ از خرید تا سفر راحت

در خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار از سایت خرید بلیط قاصدک ۲۴، امکانی را که این سایت در خرید آسان و ارزان در اختیار شما قرار می دهد، آزموده اید. حالا دیگر در جمع مشتریانی قرار گرفته اید که با اعتماد پای سایت می نشینند و با خیال راحت هم به تهیه بلیط قطار برای تجربه یک سفر نوستالژیک می پردازند. خرید بلیط قطار اگر راحت تر از تهیه بلیط هواپیما نباشد، دشوارتر از آن نیست. همه آنچه نیاز است، وارد کردن اطلاعات سفر و پرداخت اینترنتی و در نهایت دریافت بلیط قطار مورد نظر خود در ایمیل تان است.
خوشبختانه قاصدک ۲۴ به خواسته های مشتریان خود بیش از هر چیزی توجه دارد. در خرید بلیط قطار هم می توانید این مشتری مداری را ببینید. شرکت های ریلی معتبر در قاصدک ۲۴ حضور دارند و همین امر تهیه بلیط قطار را با انتخاب بیشتر و راحت تر امکان پذیر ساخته است.

نحوه انتخاب بهترین رنگ پرده برای منزل

پنجره ها، چشمان خانه هستند که با کمک پرده، می توانند زیباتر و شیک تر به نظر رسیده و تعادل نور و رنگ ها را در فضا بیشتر کنند در واقع، در بدو ورود به منزل، اولین چیزی که در دکوراسیون به چشم می آید، رنگ های غالب و نور موجود در فضاست.

 

امروزه، دانشمندان و روانشناسان تحقیقات زیادی در زمینه تاثیر رنگ ها در زندگی، احساس، حالت های روزمره انسان انجام داده اند و به این نتیجه رسیده اند که جریان زندگی در خانه بدون پنجره و بدون نور وجود ندارد وعدم وجود نور عواطف انسانی را به نحوی منفی تغییر می دهد و به همین سبب استفاده از پنجره ها در معماری منزل و تزئین مناسب آن ها در دکوراسیون بسیار مهم می باشد.

 

نکاتی برای انتخاب رنگ پرده, نحوه انتخاب رنگ پرده

جریان زندگی در خانه بدون پنجره و بدون نور وجود ندارد

 

لازم به ذکر است قبل از انتخاب رنگ مناسب برای پرده، چند عنصر حیاتی نیاز است یکی از مهم ترین موارد، سبک دکوراسیون مخصوصا رنگ دیوار ها، فرش و مبلمان می باشد. شناسایی عناصر اصلی و عناصر دکوری که فرعی تر محسوب می شوند نیز در اولویت هستند. اگر اتاقی دارید که رنگ های دیوار و فرش های آن روشن است، بهتر است پرده ای با رنگ خنثی انتخاب کنید و یا برعکس، اگر تمام اتاق و مبلمان رنگ های خنثی دارند، پرده ها با رنگ روشن گزینه خوبی برای روح دادن به اتاق می باشد.

 

نکاتی برای انتخاب رنگ پرده,نحوه انتخاب رنگ پرده

اگر تمام اتاق و مبلمان رنگ های خنثی دارند، پرده ها با رنگ روشن گزینه خوبی است

 

رنگ قرمز، باعث افزایش اشتها، و افزایش انرژی می گردد و افراد را شاد‌تر می کند. بنابراین پرده هایی با رنگ قرمز می تواند برای آشپزخانه، نشیمن و اتاق غذاخوری مناسب باشد.

 

دکوراسیون پرده های رنگی, چیدمان خانه با پرده های رنگی

پرده هایی با رنگ قرمز می تواند برای آشپزخانه، نشیمن و اتاق غذاخوری مناسب باشد

 

رنگ نارنجی باعث می شود که پذیرش تغییرات آسان تر باشد و احساس راحتی و انرژی را به خود به همراه دارد. از این رنگ می توان در اتاق‌ها، جایی که تمام اعضای خانواده دور هم جمع می شوند، استفاده کرد.

 

رنگ نارنجی برای آشپزخانه هم مناسب است زیرا به هضم غذا کمک می کند و به افراد احساس راحتی می دهد. پرده های نارنجی برای اتاق خواب توصیه نمی شوند زیرا که بسیار محرک بوده و در خواب اختلال ایجاد می کند.

 

پرده های رنگی برای چیدمان خانه,تکنیک های انتخاب پرده های خانه

رنگ نارنجی برای آشپزخانه هم مناسب است زیرا به هضم غذا کمک می کند

 

زرد مایل به نارنجی، حس دوستی به همراه دارد. اگر به دنبال یک ارتباط دوستانه هستید، اتاق نشیمن خود را با پرده های زرد تزئین کنید.

 

نحوه انتخاب رنگ پرده, انتخاب پرده های رنگی

زرد مایل به نارنجی، حس دوستی به همراه دارد

 

پرده های سبز برای اتاق خواب عالی هستند چون با ایجاد احساس آرامش، خواب خوبی را سبب می شوند به علاوه، با این رنگ اتاق بزرگتر به نظر می رسد. اگرچه این رنگ برای همه افراد مناسب است ولی بعضی افراد با بیش از حد استفاده کردن از این رنگ مشکل دارند.

 

نحوه انتخاب بهترین رنگ پرده,نکاتی برای انتخاب رنگ پرده

پرده های سبز برای اتاق خواب باعث ایجاد آرامش و خواب خوب می شوند

 

فیروزه ای به ایجاد هارمونی داخلی کمک می‌کند و باعث آرامش افراد می‌شود. بنابراین این رنگ پرده برای اتاقی مناسب است که بعد از یک روز طولانی می خواهید در آن جا استراحت کنید.

 

آبی یک رنگ صلح آمیز است که راه حل مناسبی برای بی خوابی و اضطراب محسوب می شود علاوه بر آن به داشتن تمرکز نیز کمک می کند. بنابراین پرده هایی با رنگ های آبی هم برای اتاق کار و هم اتاق خواب مناسب است.

 

روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون, دکوراسیون پرده های رنگی

رنگ آبی به داشتن تمرکز نیز کمک می کند

 

استفاده از رنگ بنفش برای پرده، نور صورتی کم رنگی ایجاد می کند که بسیار آرام بخش است. این رنگ با عناصر روشن اتاق بسیار هماهنگی ایجاد می کند و اتاق را زنده تر می کند. بنابراین انرژی بیشتری را به شما می دهد.

 

چیدمان خانه با پرده های رنگی,پرده های رنگی برای چیدمان خانه

استفاده از رنگ بنفش برای پرده، نور صورتی کم رنگی ایجاد می کند که آرام بخش است

 

صورتی و بنفش باعث تندرستی و افزایش احساسات می شود. بنفش و صورتی نیز تاثیر خوبی بر روابط دارند، بنابراین پرده های رنگی صورتی به دلایل ذکر شده و به دلیل تم فانتزی اکثرا برای اتاق خواب مناسب تر هستند و در اتاق کودک نیز کاربرد بیشتری دارند.این رنگ برای سبک دکوراسیون هایی با رنگ های پاستلی نیز زیبایی را می افزاید.

 

پرده های رنگی برای چیدمان خانه,نحوه انتخاب بهترین رنگ پرده

رنگ بنفش و صورتی نیز تاثیر خوبی بر روابط دارند

 

پرده های قهوه ای روشن خانه را برای شما دلپذیر کرده و همچنین این رنگ به داشتن تمرکز کمک می کند اما باید توجه داشت تا حتما با نور فضای داخلی ترکیب شود تا باعث خستگی و تاریکی بیش از حد نشود.

 

تکنیک های انتخاب پرده های خانه,انتخاب بهترین رنگ پرده

پرده های قهوه ای خانه به داشتن تمرکز کمک می کند

 

منبع : decoboom.ir

فال روزانه – یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷

فال روزانه – یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷

فال روزانه،فال روز

ماه تولد فال روزانه – یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
فال روزانه فروردین فال روز متولدین فروردین: اگر مدتها منتظر فرصت مناسبی بودید که پروژه‌ای جدید را آغاز کنید، امروز باید از تاثیرات ماه برج ثور بهره بگیرید. هم اکنون شما توانایی دارید که با برنامه بلند مدت کارتان را شروع کنید. اما سعی نکنید با سرعت به آخر خط برسید. شما باید دوردست‌ها را هم ببینید، با احتیاط تلاش کنید و با عزمی‌راسخ به سوی مقصدتان پیش بروید.
فال روزانه اردیبهشت فال روز متولدین اردیبهشت: ماه امروز دوباره به نشانه تان باز می‌گردد و بهتان کمک می‌کند واقع بینی خود را بازیابید (بخصوص اگر تازگی‌ها خیلی خیالباف شده باشید). رویاپردازی کردن کار بدی نیست، اما حالا که منطقی تر شده‌اید، می‌توانید تفاوت‌های بین واقعیت و رویا را تشخیص بدهید. ولی یادتان باشد حتی وقت‌هایی
فال روزانه خرداد فال روز متولدین خرداد: شما حتی اگر بتوایند با مسائلی که شما را با گذشته تان پیوند می‌دهند کنار بیایید، باز هم نمی‌توانید تصور کنید که روزهای آینده می‌تواند چقدر عالی باشد. اگرچه شما هیچ کس را در احساسات خود شریک نمی‌کنید، ولی افراد دیگر هنوز هم می‌توانند اسباب نگرانی شما شوند. سیاره بخت شما یعنی بهرام خیلی نا آرام و بی تاب شده است و بنابراین شما را قادر می‌سازد که خیلی سریع و حتی سریع تر از سرعت نور فکر کنید. اما شما مجبورید که سرعت خود را پایین بیاورید، در این صورت می‌توانید از مهارت‌هایتان استفاده بهینه داشته باشید
فال روزانه تیر فال روز متولدین تیر: شما امروز به حدی دلسوز شده‌اید كه سعی می‌كنید تمام خواسته‌های اطرافیان‌تان را برآورده كنید. اما این كاری كه می‌كنید اصلاً كار درستی نیست. چرا كه پایان خوشی برای شما نخواهد داشت. اگر نمی‌توانید میزان توقعات افراد دیگر را بسنجید نگرانی به دلتان راه ندهید. برای اینكه دوست و یا نامزدتان از شما توقعات غیر معمول دارد. فقط تا حد امكان بهش نشان دهید كه هم راستگو هستید و هم گوش شنوا برای شنیدن حرف‌هایش دارید
فال روزانه مرداد فال روز متولدین مرداد:این روزها خوش بینی هوشیارانه بخش عمده داستان زندگی شما را تشکیل می‌دهد!! شما امیدوار هستید که همه چیز بهتر و بهتر شود، اما نباید خیلی هم به تجربیات اخیر خود اطمینان داشته باشید. باوجود این امروز که ماه وارد برج ثور می‌شود شما می‌تواند مقصد خود را ببینید. اگر هیچ رویدادی به آن سرعتی که شما دلتان می‌خواهد اتفاق نمی‌افتد، لازم نیست که سرعت سفر خود را بیشتر کنید!<
فال روزانه شهریور فال روز متولدین شهریور: امروز شما سعی می‌كنید كه تنهایی و انزوا را انتخاب كنید، ولی دوستان و همكارانتان بهتان اجازه نمی‌دهند این كار را بكنید. آنها امروز بیش از اندازه دلسوز شده‌اند، كه از وقتی شما با آنها دوست شده‌اید دوست داشتید با شما اینگونه رفتار كنند. پس به جای اینكه با امتحان كردن تمام راهها خودتان را خسته كنید، روش مناسبی پیدا كنید تا بتوانید با كسانی كه رضایت شما را فراهم می‌آورند ارتباط برقرار كنید.
فال روزانه مهر فال روز متولدین مهر: امروز شما در محل كارتان نمی‌توانید خیلی راحت فكرتان را روی كار متمركز كنید، برای اینكه خیلی ماجراجو شده‌اید. اگر زیاد انسان واقع بینی نیستید به خودتان نگرانی راه ندهید، چراكه این رویاپردازی‌ها به آینده شما مربوط نمی‌شود. بلكه به منظور تفریح كردن و خوش بودن فقط در زمان حال خلاصه شده و در وقت‌های دیگر این خیالات از سرشما می‌افتد.
فال روزانه آبان فال روز متولدین آبان: معمولاً شما وقتی با یك فرد خیلی خوش صحبت روبرو می‌شوید كه می‌تواند شما را بخنداند، در وضعیت دشواری قرار می‌گیرید. از یك طرف شما از اوقاتی كه با چنین فردی دارید لذت می‌برید، و از طرف دیگر این گفتگوها باعث می‌شود احساس پوچ بودن بكنید. شما نمی‌خواهید یك فرد سطحی باشید و شور و هیجان و عشق بیشتری نیز نیاز دارید. پس باید از دیگران درخواست كنید و برای پیدا كردن جواب لازم نیست زیاد دور شوید.
فال روزانه آذر فال روز متولدین آذر: ماه در هفتمین خانه شما یعنی خانه همكاران و دوستان قرار دارد و دید شما را تا حدی باز كرده كه شما حاضرید افراد بیشتری را وارد زندگی شخصی خود كنید. شما به طور طبیعی خودتان از پس كارهایتان برمی‌آیید، ولی حالا برای كارهای ساده‌ای مثل رفتن به سوپر ماركت هم دوست دارید كسی شما را همراهی كند. باوجود این آنها هم برنامه‌های خودشان را دارند، بنابراین اگر دوست ندارید هیچ كدام از كارهایتان را به تنهایی انجام دهید، اجازه ندهید آنها خودشان را مقصر بدانند.
فال روزانه دی فال روز متولدین دی: امروز در محل كار ذهن شما درگیر مسائل جزئی و حاشیه‌ای می‌شود و شما فرصت دوباره‌ای برای نگاه كردن به موقعیت‌های حرفه‌ای را ندارید. یك نفر سعی می‌كند شما را وارد گروه و محیط كاری و یا فعالیت‌های بكند كه شما را به خارج شهر و محیط‌های كوهستانی بكشاند. ولی لزومی ندارد كه خیلی هم دنبال جاه طلبی و بلند پروازی باشید، چرا كه این كارها مطمئنناً آزادی شما را محدود می‌كند.
فال روزانه بهمن فال روز متولدین بهمن: امروز شما زیاد مشتاق نیستید كه بیشتر كار كنید، به خصوص اگر قلباً بیشتر به تفریح كردن تمایل داشته باشید. اگر امروز شانس این را دارید كه به افراد جوان‌تر از خودتان چیزی بیاموزید و یا حتی با آنها تفریح كنید در دادن جواب مثبت لحظه‌ای تردید نكنید. در ضمن تفریح كردن با دوستان‌تان را نیز از دست ندهید.
فال روزانه اسفند فال روز متولدین اسفند: امروز شاید شما فشار كاری زیادی را تجربه كنید، چرا كه در خانه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید. اما شما نمی‌توانید از زیر بار وظایفتان در محل كار و مسئولیت‌های اجتماعی خود فرار كنید. اگرچه شما امروز تنها بودن را ترجیح می‌دهید، ولی امروز اصلاً این كار درست نیست. برای اینكه اگر تنهایی را انتخاب كنید به تنهایی و بدون وجود افرادی كه دوست‌شان دارید پیشرفت خواهید كرد

از دلایل تورم انگشتان دست

 

 ورم انگشتان دست, علت ورم انگشتان دست

مصرف بیش از حد غذاهای شور می تواند به تورم انگشتان دست منجر شود

 

ابتلا به آرتریت و افزایش التهاب در مفاصل می تواند تورم انگشتان دست را به همراه داشته باشد. همچنین، مصرف یک وعده غذایی شور می تواند دلیل در پس بروز این شرایط باشد. اما آیا باید دچار هراس شوید؟ احتمالا خیر.

 

انگشتان دست به دلایل مختلفی می توانند متورم شوند که بسیاری از آنها بی ضرر هستند، اما گاهی اوقان پف کردن انگشتان که در اصطلاح پزشکی «داکتیلیت» (تورم سوسیس شکل) نامیده می شود می تواند به شرایط سلامت جدی‌تر اشاره داشته باشد. در ادامه با برخی دلایل شایع تورم انگشتان بیشتر آشنا می شویم.

 

گرمای هوا

گرما می تواند موجب انبساط رگ های خونی عبوری از پوست شود که این شرایط برای کاهش دمای بدن رخ می دهد. با گشاد شدن رگ های خونی، مقداری از مایع موجود در آنها می تواند به بافت های نرم اطراف نشت کرده و موجب تورم شود.

 

این نوع از تورم به طور معمول با استفاده از دست ها و ادامه فعالیت منظم از بین می رود. اما اگر تورم تنها در دست ها و انگشتان دست و نه پاها شکل گرفته و با درد یا ضعف در قدرت پنجه همراه است، ممکن است با چیزی فراتر از گرمای هوا پیوند خورده باشد و بهترین گزینه در این شرایط مراجعه به پزشک است.

 

نمک بیش از حد

مصرف بیش از حد غذاهای شور می تواند به تورم انگشتان دست منجر شود. بدن به حفظ تعادل بین نمک و آب تمایل دارد و مصرف نمک بیش از حد می تواند به معنای احتباس آب در بدن باشد که تورم را موجب می شود.

به طور معمول، تورم خفیف ناشی از مصرف بیش از حد غذاهای شور به خودی خود طی یک روز از بین می رود، اگرچه با توجه به مقدار نمک اضافه مصرفی می تواند به زمان بیشتری نیاز داشته باشد. اگر مصرف نمک را کاهش داده و تورم از بین نمی رود، برای بررسی دقیق شرایط به پزشک مراجعه کنید.

 

 ورم انگشتان دست, علت ورم انگشتان دست

آرتریت روماتوئید یک بیماری خودایمنی است که به بافت پوششی مفاصل حمله می کند

 

استئوآرتریت یا آرتریت روماتوئید

اگر تنها مفاصل انگشتان بزرگ شده اند، استئوآرتریت (آرتروز) ممکن است دلیل اصلی این شرایط باشد، به ویژه اگر انگشتان هنگام صبح متورم شده اند. این نوع از آرتریت مرتبط با افزایش سن به واسطه فرسایش بافت محافظ در مفاصل شکل می گیرد. استئوآرتریت اغلب، اما نه همیشه، با درد و تورم همراهی می شود.

 

آرتریت روماتوئید یک بیماری خودایمنی است که به بافت پوششی مفاصل حمله می کند. بر خلاف آرتروز، آرتریت روماتوئید ارتباطی با سن ندارد و می تواند برای هر فردی در هر سنی رخ دهد. تورم در افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید اغلب در مچ ها و مفاصل انگشتان رخ می دهد. همچنین، آرتریت روماتوئید می تواند موجب تورم و التهاب بین مفاصل شود.

 

سندرم تونل کارپ

اگر اعصابی که از ساعد به کف دست منتهی می شوند در قسمت مچ تحت فشار قرار بگیرند، شرایطی به نام «سندرم تونل کارپ» شکل می گیرد. تورم ناشی از این شرایط به طور معمول با درد، سوزش، سوزن سوزن شدن، یا بی حسی در دست ها و انگشت ها همراه است که این علائم به آرامی با گذشت زمان پدیدار می شوند. سندرم تونل کارپ زنان را سه برابر بیشتر از مردان تحت تاثیر قرار می دهد.

 

انسداد احتمالی در سیستم لنفاوی

«لنفدوم» (Lymphedema) یکی بیماری تورم اندام است که به واسطه تخلیه ناکافی مایع لنف شکل می گیرد. انگشتان دست ها و پاها ممکن است متورم شده و به طور معمول کل دست و پا نیز متورم می شوند. پوست ممکن است سفت‌تر یا ضخیم‌تر از حالت عادی به نظر برسد. لنفدوم با انجام عمل جراحی یا پرتودرمانی سرطان پستان پیوند خورده است. در موارد نادر، این بیماری می تواند موجب تورم غیرعادی دستگاه لنفاوی شود.

 

پره‌اکلامپسی

مقداری تورم برای زنان بادرار شرایطی معمول است. اما اگر تورم در دست ها و صورت، به ویژه اگر فشار با انگشت موجب توررفتگی مشهود روی پوست شود، می تواند نشانه ای هشدار دهنده از پره‌اکلامپسی باشد. پره‌اکلامپسی یک عارضه بارداری است که فشار خون بالا از مشخصه های آن است.

 

در صورت عدم درمان، پره‌اکلامپسی می تواند به آسیب دیدن اندام، از جمله کبد و کلیه ها منجر شود. افزون بر تورم از دیگر نشانه های پره‌اکلامپسی می توان به تاری دید، وجود پروتئین بالا در ادرار، سردرد، حالت تهوع و استفراغ اشاره کرد. خطر پره‌اکلامپسی طی نخستین بارداری یا بارداری در سنین بالای ۴۰ سال بیشتر است. همچنین، در زنانی که دو قلو یا سه قلو باردار هستند و زنان چاق احتمال ابتلا به این شرایط بیشتر است.

 

 ورم انگشتان دست, علت ورم انگشتان دست

مقداری تورم برای زنان بادرار شرایطی معمول است

 

بیماری رینود

بیماری رینود شامل باریک شدن رگ های خونی، اغلب به واسطه آب و هوای سرد یا استرس می شود. این شرایط گردش خون را محدود می کند. زمانی که گردش خون به حالت عادی باز می گردد، تورم به همراه سوزش یا درد رخ می دهد. این شرایط بین زنان شایع‌تر است. رنگ آبی یا رنگ پریدگی انگشتان پیش از تورم می تواند نشانگری از بیماری رینود باشد.

 

ورزش

طی انجام ورزش دست ها ممکن است متورم شوند زیرا رگ های خونی در بدن شما به افزایش تقاضا برای انرژی در ماهیچه ها واکنش نشان می دهند. زمانی که ورزش می کنید، بدن گرما تولید می کند. دستگاه عروقی اجازه می دهد مایع بیشتری وارد انگشتان دست و پا شود تا از این طریق دمای بدن کاهش یابد.

 

مشکلات کلیه

اگر کلیه ها در دفع مایعات اضافه موفق نباشند، بدن آن را در خود نگه می دارد که می تواند به تورم منجر شود. این شرام که به نام «ادیما» (Edema) شناخته می شود می تواند هر بخش از بدن را تحت تاثیر قرار دهد، اما بیشتر در دست ها و پاها دیده می شود. همچنین، کلیه ها به تنظیم الکترولیت ها در بدن کمک می کنند، از این رو، هر گونه بیماری یا مشکل در آنها می تواند بر این روند تاثیرگذار باشد. پرفشاری خون و دیابت از جمله شرایطی هستند که می توانند موجب مشکلات کلیوی شوند.

 

داروها

مصرف برخی داروها می تواند موجب تورم در دست ها شود که از آن جمله می توان به داروهای فشار خون بالا، داروهای دیابت، استروئیدها، و داروهای ضد باردرای اشاره کرد.

 

منبع: asriran.com

پلوسی: روابط میان ترامپ و پوتین بسیار خطرناک است

 

اخبار,اخبار بین الملل,نانسی پلوسی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد: روابط میان ترامپ و پوتین بسیار خطرناک است.

به گزارش مهر، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز شنبه در گفتگو با شبکه تلویزیونی «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» اعلام کرد: روابط میان رؤسای جمهوری آمریکا و روسیه بسیار خطرناک است.

 

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در این خصوص گفت: من نگران روابط دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین هستم. روابط این دو رئیس جمهور بسیار خطرناک است.

 

اظهارات نانسی پولسی درست یک روز پس از انتخاب وی به عنوان نماینده دموکرات های کالیفرنیا برای ریاست مجلس نمایندگان آمریکا عنوان شده است.