امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

مدل زيبا و مشهور دست و چشم خود را در يك تصادف از دست داد !

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

مدل زیبا و مشهوری که بخاطر تصادف چشم و دستش را از دست داد اکنون از دست و چشم مصنوعی استفاده میکند.لائوران اسراگ” ۲۴ ساله چند ماه پیش برای دیدن چراغانی های کریسمس قصد داشت بر فراز شهر دالاس پرواز کند که دچار سانحه شد و طی آن چشم و دست راستش را از دست داد.به گزارش پارس ناز وی علاوه بر اشتغال به حرفه مدلینگ ،تدوینگر مجله پر مخاطب و مشهور “لولو” نیز میباشد.

image

او بعد از بهبودی کامل از تصادف دوباره به زندگی پر مشغله اش بازگشته است و فعالانه در حال کار و تلاش است حتی از دست دادن چشم و دست هم زندگی او را تحت تاثیر قرار نداده است. او حتی به راحتی مثل سابق رانندگی میکند . وی اخیرا در صفحه توئیترش خاطراتش را مینویسد که در تابستان امسال بیش از ۱۲۵۰۰ بازدید کننده داشته است

image

امسال برای اولین بار چشم مصنوعی اش را به همگان نشان داد و در این رابطه گفته است از دست دادن اعضای بدنش بدترین اتفاق زندگی اش است اما حقیقت در حال حاضر این است که او زنده است و باید به زندگی خود ادامه بدهد وی قصد دارد بیوگرافی خود را به صورت کتاب منتشر کند. وی میگوید از حادثه تصادفش چیز زیادی به یاد ندارد و از اینکه مدام این جریان را برایش زنده کنند ناراحت میشود.

imageاو تاکید میکند که هدف و چشم انداز جدیدی برای زندگی اش در نظر دارد و میخواهد همانطور که از دیگران الگو گرفته است برای دیگران الگو باشد. او اخیرا عکسی از خودش در کنار دوستش به نمایش گذاشته است که دست مصنوعی اش را به نمایش گذاشته است.

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,713
  • مرداد ۲, ۱۳۹۶