امروز : دوشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

راه یافتن به این رستوران ها از پذیرش در «هاروارد» هم سخت تر است!

این یک ویژگی انسانی است که دوست دارد چیزهای مختلف و خوب را امتحان کند: بهترین ماشین دنیا، گرانترین هتل، سفرهای لوکس و البته رستوران های معروف دنیا.

هر سال فهرست برترین رستوران های دنیا معرفی می شود که برای رفتن به آنها باید وقت قبلی داشته باشید و یا ساعتها منتظر بمانید تا یک میز خالی نصیبتان شود.

در ادامه سری به رستوران های مشهور می زنیم که رفتن به آنها از رفتن به دانشگاه هاروارد هم سخت تر است!

مشتریان رستوران “فرانکلین باربکیو” در آستین، تگزاس حداقل ۴ ساعت برای چشیدن مزه استیک های آن باید صبر کنند.

رستوران “سوشی دای” در توکیو،ژاپن برای سرو صبحانه از ساعت ۵ آغاز به کار می کند در حالی که مردم از ساعت ۳ صبح پشت در صف کشیده اند.

رزرو میزهای رستوران “دامون باهرل” در ارلتون، نیویورک در سال ۲۰۱۴ متوقف شد زیرا این رستوران تا سال ۲۰۲۵ پر شده است!

رستوران “نوما” در کپنهاگ دانمارک که همیشه در فهرست برترین رستورانهای جهان جا خوش کرده حدود ۶۰ هزار متقاضی قرارگیری در فهرست رزو این رستوران دارد.

رستوران “رزلاکچری” در واشنگتن، آمریکا برنامه ای برای رزرو ندارد و باید برای داخل شدن به آن در صف ایستاده که اگر خوش شانس باشید می توانید در رستوران غذا بخورید!

برای رفتن به رستوران “تیکتز” در بارسلونا،اسپانیا از ۲ ماه قبل باید میز رزرو کنید.

رستوران “میز سرآشپز” در منهتن ،نیویورک (آمریکا) رستورانی با ۳ ستاره از میشلن استار (کتاب معرفی رستوران های برتر) تنها دارای ۱۸ صندلی است و البته رزو این تعداد صندلی هم بسیار مشکل است. منوی غذایی این رستوران دارای ۱۵ بخش است.

رستوران “الن سلر دکان روکا” در جیرونا،اسپانیا سالهاست در فهرست “San Pellegrino” در جایگاه نخست برترین رستوران های دنیا قرار دارد و برای نشستن سر میزهای آن ۱۱ ماه جلوتر باید رزو کنید.

توریسم آنلاین

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 2,263
  • 532
  • 2,677
  • 821
  • 144,591
  • 11,575
  • آبان ۳, ۱۳۹۵