امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

سلفی گرفتن در این شهر بزرگ ممنوع شد +عکس

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

مقامات مومبای (بمبئی سابق) بسیاری از مناطق این شهر را مناطق “سلفی ممنوع” اعلام کرده‌اند؛ به‌خصوص بخشی از مناطق ساحلی ناامن این شهر که در آنها احتمال سقوط وجود دارد.

 

ورود به این مناطق حتی بدون گرفتن عکس سلفی هم جریمه دارد. متخلفان در صورت کنترل پلیس باید ۱۲۰۰ روپیه (حدود ۱۶ یورو) برای این تخلف خود بپردازند.

 

 

سه کشته طی دو ماه

در دو ماه اول سال جاری میلادی (۲۰۱۶) سه نفر در هند به هنگان گرفتن عکس سلفی جان خود را از دست داده‌اند. یک جوان به هنگام گرفتن سلفی از صخره‌های ساحلی سقوط کرد. این جوان و فردی که برای نجات او به آب زده بود، هر دو کشته شدند.

 

شبکه تلویزیونی “سی‌ان‌ان” آمریکا اعلام کرده است که در ماه ژانویه نیز یک زن ۱۸ ساله به هنگام گرفتن سلفی در نزدیکی این مکان به درون آب سقوط کرد و کشته شد.

 

سخنگوی پلیس مومبای در این باره به خبرنگار شبکه تلویزیونی “سی‌ان‌ان” آمریکا گفته است: «ما می‌خواهیم شهروندان خود را از ورود به مناطق خطرناک شهر بازداریم تا این گونه حوادث مرگ‌آور دیگر رخ ندهند.»

 

نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند، در حال سلفی گرفتن در شهر احمدآباد

 

مرکز “پرایسونومیکس” اعلام کرده که در سال ۲۰۱۴ در سراسر جهان در حین گرفتن سلفی ۴۹ حوادث مرگ‌آور رخ داده است. از این تعداد ۱۹ مورد فقط در هند بوده است. ارسال عکس‌های سلفی برای دیگران مدت‌هاست در هند رونق فراوانی یافته است. شخصیت‌های سیاسی هند چون نارندرا مودی، نخست‌وزیر این کشور، نیز از به‌طور مرتب سلفی منتشر می‌کنند.
جام نيوز

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,705
  • مرداد ۱, ۱۳۹۶