امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۳ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

کارخانه جدید پورشه +عکس

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

جدیدترین کارخانه‌ی پورشه محلی برای ساخت پیشرانه‌های ۸ سیلندر این خودروساز خواهد بود.

 کارخانه جدید پورشه

این کارخانه‌ی جدید در سایت اصلی Zuffenhausen پورشه مستقر بوده و برای ساخت آن حدود ۸۰ میلیون یورو سرمایه گذاری شده و در آن از جدیدترین روش‌های ساخت مهندسی و هنری بهره گرفته شده است.

 کارخانه جدید پورشه

 کارخانه جدید پورشه

 کارخانه جدید پورشه

مدیر هیئت رئیسه‌ی پورشه آقای اولیور بلوم می‌گوید: «ما با ساخت پیشرانه‌های جدید صلاحیت و توان رقابتی خود را افزایش خواهیم داد. این راهی است که نشان می‌دهد ما چگونه به مشتریان درباره‌ی لذت رانندگی آینده اطمینان داده و از مشاغل آینده‌ی کارکنانمان حفاظت خواهیم کرد.»

پورشه مسئول ساخت نسل جدید پیشرانه‌های ۸ سیلندر برای همه‌ی مدل‌های گروه فولکس‌واگن خواهد بود. پیشرانه‌هایی نظیر نسخه‌ی ۴ لیتری توئین توربوی ۵۴۲ اسب بخاری یا دیزل ۴ لیتری ۴۱۶ اسبی پانامرای جدید و دیزل ۴ لیتری ۴۲۹ اسبی آئودی sq7 از جمله‌ی این مدل‌ها خواهند بود.

 کارخانه جدید پورشه

یکی از مدیران بلندپایه‌ی پورشه اظهار می‌دارد: «ما در حال خلق شرایط کاری تکنولوژی جدید برای پرسنل خودمان هستیم. دلیل این کار این است که کارکنان پورشه فاکتوری کلیدی در موفقیت ما به شمار می‌روند. کارخانه‌ی ساخت پیشرانه‌های جدید همچنین تعهد ما به اشتوتگارت، آینده‌ی ساخت خودروهای اسپورت و بالاتر از همه تعهد به نیروی کاری منحصربه‌فردمان را نشان می‌دهد.»

خبرهای قبلی پیشنهاد می‌کردند که این آخرین خانواده‌ی پیشرانه‌های ۸ سیلندری است که از سوی گروه فولکس‌واگن خواهیم دید و این کمپانی در درازمدت روی عرضه‌ی خودروهای الکتریکی و هیبریدی تمرکز خواهد داشت.

 کارخانه جدید پورشه

 کارخانه جدید پورشه

پدال

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,726
  • مرداد ۳, ۱۳۹۶