قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

فال روزانه / جمعه ٦ آذرماه

omen

فال روزانه جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۶ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! با شروع این سال جدید در زندگیتان با عادت های قدیمی، و همچنین افراد و کارهایی که اثری باز دارنده روی زندگیتان دارند خداحافظی کنید. اکنون فرصتی فوق العاده برای شروعی تازه پیدا کرده اید، پس بیشترین بهره ممکن را از آن برده و آینده ای درخشان را برای خود رقم بزنید. امسال مسائل عشقی و عاطفی با ورود افرادی تازه به زندگیتان و گسترش روابط اجتماعیتان هیجان بیشتری پیدا خواهند کرد. تولدتان برای شما با خوش شانسی بسیار همراه خواهد بود و ریسک کردن و بازی های شانسی به احتمال زیاد به نفع شما تمام خواهند شد، ولی خوب با این پیش زمینه ذهنی بیش از اندازه روی شانستان حساب نکنید و دست به کارهای غیر منطقی نزنید و حریص نباشید. امسال شما بسیار خوش شانس خواهید بود و فرصت های خوبی در انتظارتان خواهند بود.

فـال روزانـه – / فروردين Daily Omen

امروز حسابی شیفته مکالمات هوشمندانه خودتان شده اید، ولی متاسفانه این کلمات قصاری که به زبان می آورید در زندگی روزمره و مسائل جدی کمک چندانی به شما نخواهد کرد. بهتر است به جای این حرف ها حواستان را کمی روی رژیم غذایی و برنامه خوابتان متمرکز کنید. حتی اگر بگویید که این مسائل برایتان اهمیت چندانی ندارند هم خودتان خیلی خوب می دانید که هیچ چیزی به اندازه سلامتی جسمی و روحی اهمیت ندارد و سلامتی بزرگترین ثروت است. . امروز فرصت خوبی برای انجام تمیزکاری های عمقی در خانه می تواند باشد. شاید چیزهایی که مدت هاست گم کرده اید را در همین حین پیدا کنید.

فـال روزانـه -/ ارديبهشت  Daily Omen

ایجاد ثبات در وضعیت مالیتان در حال حاضر کار چندان ساده ای به نظر نمی رسد و برای حل مشکلات موجود باید کمی صبر کنید. شاید فکر کنید برای جبران کمبودهای مالی باید تفریحات را از برنامه تان حذف کنید؛ هرچند کم کردن هزینه ها لازم است، ولی کافی نیست. به جای این که به خودتان ریاضت بدهید سعی کنید طوری برنامه ریزی کنید که درآمدتان افزایش پیدا کند. شاید پذیرش مسئولیت های بیشتر در محل کارتان یا افزایش مهارت های کاریتان بتواند به این افزایش درآمد کمک کند. از همه این حرف ها که بگذریم لزومی ندارد برای تفریح حتما پول زیادی خرج کنید. یک پیاده روی طولانی در جایی خوش آب و هوا همراه با عشقتان نیز می تواند بسیار لذتبخش باشد.

فـال روزانـه -/خرداد Daily Omen

امروز کوچکترین تصمیم گیری ها نیز برایتان مشکل هستند، زیرا حالات روحیتان به سرعت تغییر می کنند و این عد ثبات در روحیاتتان تصمیم گیری را برایتان بسیار مشکل کرده است. آنقدر زیاد فکرتان عوض می شود که شمردن تعداد دفعات آن غیر ممکن است. به خودتان فشاری نیاورید و یا حتی اصلا تصمیمی نگیرید. با حوصله به نظاره افکارتان بنشینید و ببینید چه زمانی به ثبات خواهند رسید؛ بعدا برای تصمیم گیری به اندازه کافی فرصت خواهید داشت. این تردید و دودلی موقتی است و برای شما اطمینان کامل در تصمیم گیری هایتان را به همراه خواهد داشت. امروز به همسرتان استراحت بدهید و سعی کنید کارهایی که می دانید دوست ندارد را به جای او انجام دهید.

فـال روزانـه / تير Daily Omen

امروز دلتان نمی خواهد که هیچ کسی از آنچه در دلتان می گذرد با خبر باشد و ترجیح می دهید احساساتتان را با کسی در میان نگذارید، زیرا فکر می کنید حرف زدن در مورد احساساتتان می تواند برایتان دردسرساز شود. ولی اگر اینقدر در مورد افکار و برنامه هایتان سری برخورد کنید از نظرات نزدیکانتان که ممکن است خیلی موثر باشند نیز محروم خواهید شد. اگر حقایق را از دیگران مخفی کنید به مرور زمان آنها نیز همین کار را خواهند کرد. وقتی در مورد آنچه در قلب و ذهنتان می گذرد با نزدیکانتان حرف بزنید آنها با خوشحالی به همفکری با شما خواهند پرداخت و راز دل خود را نیز با شما در میان خواهند گذاشت. به ویژه در مقابل کسی که دوست دارید این گارد تدافعی را باید کنار بگذارید.

فـال روزانـه / مرداد Daily Omen

شما امروز نیاز شدیدی به ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید و از تنهایی بیزارید. با دوستان و همکاران خود تماس بگیرید و با آنها به گردش و تفریح بروید. این کار ارتباط بین شما و آنها را عمیقتر و با معناتر خواهد کرد. داشتن ارتباط با افراد روشنفکر شما را قادر می سازد نقشه های بلندپروازانه خود در مورد آینده را با آنها در میان بگذارید. البته مواظب باشید ارتباطات اجتماعی خود را آنقدر گسترده نکنید که زمانی برای رسیدگی به کارهای شخصیتان باقی نماند. اگر بیش از اندازه خودتان را با فعالیت های اجتماعی درگیر کنید بعدا مجبور خواهید بود در تنهایی محض فرو بروید تا کارهای عقب افتاده خود را به انجام برسانید.

فـال روزانـه /شهريور Daily Omen

از ته دل آرزو می کنید که ای کاش اطرافیان اینقدر به شما وابسته نبودند، ولی راه فراری از این وضعیت وجود ندارد. تجربیات و مهربانی شما دیگران را به شدت به شما وابسته کرده است و شما هم نمی خواهید آنها را از خودتان ناراحت کنید. البته این را هم به یاد داشته باشید که در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و ممکن است روزی شما نیز به آنها نیاز داشته باشید. آنها نیز با روی باز در کنارتان خواهند بود. دوست دارید به جای انجام دادن کارهایی که دارید یک جا لم بدهید، خوشبختانه غلبه کردن به این حس بطالت کار چندان سختی نیست و با نگاهی به لیست وظایف امروزتان می توانید این روز تعطیل را غنیمت شمرده و کارهای عقب افتاده تان را به انجام برسانید.

فـال روزانـه / مهر Daily Omen

رویاپردازی در مورد یک ماجراجویی هیجان انگیز نمی گذارد روی هیچ کار دیگری تمرکز کنید. بد نیست قبل از هر چیز دیگری یک چنین برنامه ای برای خودتان بچینید و روزتان را اینگونه آغاز کنید. کوهنوردی، رفتن به دامان طبیعت، یا ورزش هایی که آدرنالین خونتان را بالا می برند گزینه های خوبی می توانند باشند. ولی تمام روزتان را به تفریح نگذرانید و وقتی را هم برای رسیدگی به کارهایتان در نظر بگیرید. این نکته را یادتان باشد که کارهای امروز ما روی فردا و حتی فرداهایمان تاثیرات جدی می گذارند. پس بعد از تمام شدن خوشگذرانی فکرتان را روی زمان حال متمرکز کرده و کارهایی که برای داشتن فردایی خوب و هفته ای بهتر لازم است را انجام دهید.

فـال روزانـه / آبان  Daily Omen

امروز دیدار با کسانی که خنده را به روی لب هایتان می آورند ایده خیلی خوبی می تواند باشد و حال روحیتان را خیلی بهتر خواهد کرد. با این حال، شما اکنون از وقت گذراندن با چنین فردی لذت می برید، ولی بعد از این بحث های داغ راجع به موضوعات پیش پا افتاده ممکن است احساس پوچی به شما دست بدهد. نمی توان از این حقیقت فرار کرد که شما در روابط خود به عمق و جدیت بیشتری نیاز دارید. خوشگذرانی یک چیز است و راضی کردن دلتان نیز چیزی دیگر است. امروز چه رابطه عاطفی خود را تازه شروع کرده باشید و چه مدت زیادی از آغاز آن گذشته باشد، برای رابطه تان باید وقت زیادی صرف کنید. شاید لازم است بیشتر با طرف مقابلتان حرف بزنید.

فـال روزانـه / آذر Daily Omen

دیگران را مجبور نکنید که طبق برنامه هایی که شما برای آنها چیده اند رفتار کنند، هر کسی برنامه های مخصوص به خودش را دارد. اگر کسی با شما همراه نشد کاری نکنید که احساس گناه کند. به افراد جدید و مختلفی که در اطرافتان قرار گرفته اند فرصتی بدهید تا خودشان را به شما نشان دهند، شاید میان آنها بتوانید دوستانی خوب و شرکای تجاری ارزشمندی بیابید. قبل از این که به دنبال تفریح و خوشگذرانی بروید کارها و وظایف روزمره تان را انجام دهید و بعد از آن وقتتان را به افرادی که دوست دارید اختصاص دهید. بد نیست همراه با عشقتان و دوستان مشترکی که دارید دور هم جمع شوید و یا در یک رستوران درجه یک قرار بگذارید.

فـال روزانـه / دى Daily Omen

امروز آنقدر ذهنتان را درگیر جزئیات کرده اید که دارید از اصل کار باز می مانید و این می تواند مانع رسیدن شما به اهدافتان شود. از صبح روز تعطیلتان نهایت استفاده را ببرید و کارهایی که برای صبح امروزتان برنامه ریزی کرده بودید را به طور کامل انجام دهید، زیرا در ساعات بعد از ظهر به احتمال زیاد درگیر کارهای دیگری می شوید و وقتی برای رسیدگی به کارهای شخصیتان برای شما باقی نخواهد ماند. مثلا ممکن است مهمان های ناخوانده زنگ در را به صدا در بیاورند، یا خیلی ناگهانی به یک مهمانی دعوت شوید. خودتان را با برنامه ریزی های قبلیتان محدود نکنید و از بعد از ظهر تعطیلتان نهایت لذت را ببرید، تمام هفته برای کار کردن وقت خواهید داشت.

فـال روزانـه / بهمن Daily Omen

امروز کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید کلافه تان کرده اند، به ویژه این که تمام هفته خودتان را برای استراحت و لم دادن در آخر هفته آماده کرده بودید. امروز کودک درونتان بیقرار است و دوست دارد به او اجازه بروز بدهید؛ با بچه ها بازی کنید و اگر می توانید چیزی به آنها یاد بدهید. اگر خلاقیتتان مجالی برای نمایش پیدا کرد این فرصت را از خودتان دریغ نکنید، ولی انتظار نداشته باشید که معجزه رخ بدهد، این خودتان هستید که باید کنترل امور را در دست بگیرید. شما دوست دارید استقلال خود را حفظ کنید، در غیر این صورت احساس خواهید کرد همان افرادی که خیلی دوست دارید و برایتان مهم هستند از عشقشان برای شما زندان ساخته اند.

فـال روزانـه / اسفند  Daily Omen

مسئولیت هایی که در خانه دارید در انتظار شما هستند، ولی از طرفی هم فشارهای کاری موجود شما را وادار کرده اند که روز تعطیلتان را هم به کار کردن بگذرانید و این وضعیت شما را دچار استرس و نگرانی کرده است. این موضوع شاید باعث شود کمی احساس تنهایی کنید ولی نباید بگذارید که این احساس ادامه پیدا کند. از دیگران فاصله نگیرید و سعی کنید ارتباط گرم خود را با اطرافیانتان حفظ کند. شاید حتی بتوانید از دیگران تقاضای همفکری کنید و با کمک آنها سریعتر کارهایتان را انجام دهید. امروز احساس می کنید بعضی دوست هایتان از خانواده تان هم به شما نزدیک تر هستند، به آنها نشان دهید که قدرشان را می دانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

آذر ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« آبان    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰