امروز : پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۶ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

۱۰ کت و شلوار لوکس مردانه از ۱۰ برند لوکس+عکس

کت و شلوارهاي برندهاي معتبر، به دليل توجه به استانداردهاي طراحي و دوخت از يکسو و استفاده از پارچه و مواد با کيفيت و مناسب، هم فرم و هم ماندگاري زيادي دارند.اين لباس‌ها را مي‌توان به برندها سفارش داد، تا براساس اندام و فرم بدن شما دوخته شود و هم از فروشگاه‌هاي اين برندها خريداري کرد. در اينجا ۱۰ کت شلوار، از ۱۰ برند معتبر جهاني را به شما معرفي مي‌کنيم که از حيث طرح و فرم و البته رنگ، جذاب و زيبا هستند.

کت و شلوار باربري

باربري شرکت کالاي لوکس و خانه مد بريتانيايي است که Burberry London يکي از بخش‌هاي لباس مردانه آن است که از پارچه‌هاي کلاسيک اما به شيوه‌اي مدرن براي توليد محصولات خود استفاده مي‌کند.
کت شلوار آبی این برند را به شما معرفی می‌کنیم که ۲۲۴۳ دلار( در حدود ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان) قیمت دارد.
کت و شلوار دولچه و گابانا

برند Dolce & Gabbana احتياجي به معرفي ندارد. اين برند لوکس ايتاليايي در سال ۱۹۸۵ توسط دمينيکو دولچه و استفانو گابانا، دو طراح ايتاليايي، در شهر ميلان تاسيس شد.این کت شلوار طوسی دولچه و گابانا که لباسی رسمی است ۴۱۷۲ دلار( حدود ۱۴ میلیون و ۶۰۰ تومان) قیمت دارد.

کت و شلوار برند کانادايي

Dsquared2 توسط دو برادر دوقلوي کانادايي به نام دين و دن کتن تاسيس شد. آنها در سال ۱۹۹۵ اولين شو لباس خود را در ايتاليا بر پا کردند و به تدريج به يکي از برندهاي لوکس جهان مبدل شدند. این کت شلوار اسپرت این برند ۱۹۱۰ دلار( حدود ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان) قیمت دارد.

کت و شلوار دانهيل

برند لوکس بريتانيايي Dunhill در ابتدا کار خود را با توليد اکسسوري آغاز کرد اما به تدريج در زمينه پوشاک نيز موفقيت‌هايي به دست آورد. این کت شلوار با پارچه چهارخانه نیمه رسمی ۳۸۰۳ دلار( حدود ۱۳ میلیون تومان) قیمت دارد.

کت و شلوار زنگاي ايتاليا

Emenegildo Zegna يک برند ايتاليايي است که رنگ‌هاي تيره را بيشتر ترجيح مي‌دهد و با طراحي مدرن خود کت‌هاي بي‌نظيري روانه بازار مي‌کند. این کت شلوار نیمه رسمی و تا حدودی اداری ۲۶۵۸ دلار( حدود ۹ میلیون تومان) قیمت دارد.

کت و شلوار گوچي

Gucci نشان تجاري ايتاليايي در صنعت مد و کالاهاي چرمي است که در سال ۱۹۲۱ توسط گوچيو گوچي تاسيس شد. رنگ مشکي اين کت و شلوار شما را مطابق مد روز پيش خواهد برد. گوچی برای این کت شلوار نیمه رسمی ۱۹۲۹ دلار( حدود ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان) قیمت تعیین کرده است.

کت و شلوار هاکت

برند Hackett در سال ۱۹۷۹ در لندن متولد شد. جسارتي که اين برند در طراحي کت‌هاي راه راه خود به خرج داده، قابل ستايش است. این کت شلوار نیمه رسمی راه راه با چهارخانه‌های مختلف ۱۵۴۱ دلار( حدود ۵ میلیون و۳۰۰ هزار تومان) قیمت دارد.

کت و شلوارهاي هوگو باس

شرکت Hugo Boss در سال ۱۹۲۴ توسط طراح مد و کارآفرين آلماني، هوگو فرديناند باس، تاسيس شد. طراحي کت‌هاي آن به گونه‌اي است که با گذشت زمان از مد نمي‌افتند. این شرکت آلمانی برای کت شلوار نیمه رسمی که می‌بینید قیمتی معادل ۱۱۱۹ دلار( حدود ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان) در نظر گرفته است.

کت و شلوار جي کرو

برند آمريکايي J. Crew در سال ۱۹۸۰ متولد شد. اين برن لوکس کت و شلوارهاي خود را در رنگ‌هاي متنوعي چون آبي نفتي، قهوه‌اي و … روانه بازار مي‌کند. برند امریکایی این کت شلوار ۱۰۷۰ دلاری( حدود ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان) را دررنگ قهوه‌ای عرضه کرده است.

کت شلوار رز و بورن

برند Rose & Born که متعلق به استکهلم سوئد است بر چهار چيز شامل پارچه، کيفيت، رنگ و برش کت و شلوارهاي خود تمرکز دارد. اين برند لوکس سبک ميني‌ماليسم را براي توليد محصولات خود انتخاب کرده است.این کت شلوار به رنگ شتری قیمتی معادل ۱۰۴۲ دلار( حدود ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان) دارد.

صبحانه

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 1,011
  • 348
  • 3,068
  • 910
  • 144,765
  • 11,612
  • آبان ۵, ۱۳۹۵