امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۶ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

اشنایی با گرانترین عطرهای جهان

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

به نظرتان چه چیزی باعث گرانقیمت شدن یک عطر می شود؟ شاید گرانقیمت ترین عطرهای جهان دارای مواد اولیه گرانقیمت باشند و یا شاید به خاطر برند آن ها باشد. گرانقیمت ترین عطرهای جهان معمولا از برندهای معتبری تولید می شود که البته در بطری های کریستالی گرانقیمت نیز پر می شوند که این موضوع نیز می تواند باعث افزایش قیمت آنان شود. تنها گرانقیمت بودن این عطرها باعث شهرت شان نشده است، مساله بعدی نایاب بودن این هفت عطری است که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

۱- عطر  Clive Christian’s Imperial Majesty

گروه سرگرمی روزنه
سازنده مشهور عطر و ادکلن روجا داو به تولید یک عطر گرانقیمت به نام Imperial Majesty پرداخته است. این عطر از روغن گل رز، ریشه گل زنبق، گل یاس و دارچین ایتالیایی تشکیل شده است. بطری این عطر نیز بسیار لوکس و گرانقیمت است. بطری این عطر که بسیار زیبا و دل فریب است از طلای ۱۸ عیار و همچنین ۵ قطعه الماس برش خورده تشکیل شده است.

قیمت یک بطری ۱۶٫۹ انسی از این عطر ۲۱۵۰۰۰ دلار است.

۲-عطر Baccarat’s Les Larmes Sacrees de Thebes

www.ROZANEHONLINE.com
این عطر نیز توسط یکی از چهره های مشهور دنیای عطر و ادکلن یعنی Christine Nagel طراحی شده است. این عطر از گل یاس، کندر، کهربا، مشک و چوب صندل تهیه شده است. بطری این عطر لوکس نیز دست ساز بوده و با سنگ قیمتی آمیتیس طراحی شده است.

قیمت یک بطری ۰٫۲۵ انسی از این عطر ۱۷۰۰ دلار می باشد.

۳- عطرClive Christian’s No. 1

گروه سرگرمی ROZANEH
این عطر نیز جز عطرهای گرانقیمت و لاکژری (لاکچری) می باشد. این عطر خوشبو از ترنج، ماندارین سیسیلی، هل و آویشن تهیه شده است. این درحالی است که رایحه اولیه این عطر دارای رایحه ی چوبی و وانیلی است. بطری این عطر نیز دست ساز بوده و با نقره و طلای ۲۴ عیار تزئین شده است. نسخه مردانه این عطر ۲۳۰۰ دلار برای یک بطری ۲ انسی است.

قیمت یک بطری ۲ انسی از این عطر ۲۱۵۰ دلار است.

۴- عطر Caron’s Poivre

گروه سرگرمی ROZANEH
این عطر در سال ۱۹۵۴ توسط مایکل مورستی ساخته شده است. رایحه پایه این عطر از چوب های جنگل است. این عطر برای افراد شجاع مناسب می باشد. علاوه بر این این عطر از فلفل نیز تشکیل شده است.

قیمت یک بطری ۲ انسی از این عطر ۲۰۰۰ دلار است.

۵- عطر Hermes ۲۴ Faubourg Extrait

www.ROZANEHONLINE.com
این عطر توسط Maurice Roucel  و Bernard Bourjois طراحی و ساخته شده است. این عطر از شکوفه گل یاس، عنبر، وانیل تولید شده است. تاکنون از این عطر ۱۰۰۰ بطری در سرتاسر جهان فروش رفته است. شایان ذکر است از این عطر تنها به صورت محدود تولید شده است.

قیمت یک بطری ۱ انسی از این عطر ۱۰۰۰ دلار است.

۶-عطر  Chanel’s N’۵ Parfum Grand Extrait

گروه سرگرمی ROZANEH
ناب ترین و شاید در دسترس ترین عطر گرانقیمت دنیا شانل است! کوکو شانل در واقع به تولید عطری پرداخته است که امکان کپی کردن آن وجود نداشته باشد. این عطر از یاس، رز تشکیل شده است و رایحه ای فوق العاده به این عطر داده است.

قیمت یک بطری ۳۰ انسی از این عطر ۴۲۰۰ دلار است.

۷-عطر Jean Patou’s Joy Baccarat Pure Limited

www.ROZANEHONLINE.com
در هر سال تنها ۵۰ بطری از این عطر توسط Jean Patou’s Joy تولید می شود. این کمپانی برای تولید یک بطری از عطر ۱۰۶۰۰ گل را در تابستان هر سال از مزارع خود در فرانسه برداشت می کند. این عطر از گل رز بلغاری، گل مریم و گل یاس ساخته شده است.

قیمت یک بطری ۱ انسی از این عطر ۱۸۰۰ دلار است.

منبع: آرایشیک

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب