ژاکت ديجيتالي، پيشرفته‌‌ترين لباس تکنولوژي

PowearIN ژاکتی است که امکانات قابل‌توجهی برای حمل و هم اتصال دستگاه‏های دیجیتالی در شرایط آب و هوای نامساعد را دارد.این ژاکت با شعار« ژاکتی ورای تصورات شما» عرضه شده که شامل جیب های مختلف برای اتصال به تلفن، هدفون و سایر دستگاه‏های دیجیتالی است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ژاکت امکان شارژ دستگاه‏هاست که از این طریق کاربر می‏تواند تمام دستگاه‏های دیجیتالی قابل حمل یا پوشیدنی خود را شارژ کند.همچنین این ژاکت به سیستم شارژ بی‏سیم مجهز است که می‏ توان موبایل‏ها را به‌طور اتوماتیک و با گذاشتن آن در جیب مخصوص شارژ کرد.

اتصال به عینک یا ساعت هوشمند برای شارژ از جمله قابلیت‏های این ژاکت است و انواع و اقسام پورت‏های اتصال مانند میکروUSB یا Apple Lightning adapters را پشتیبانی می ‏کند.
این ژاکت می ‏تواند به همه دستگاه‏های دیجیتالی متصل شود و از طریق دکمه گرد و پنج دکمه روی آن فرامین مختلفی مانند گرفتن عکس، روشن کردن فلاش، کنترل موسیقی، روشن و خاموش کردن شارژر را انجام داد.

همچنین این ژاکت این امکان را فراهم می‏ کند که نام خود را به چهل رنگ مختلف از طریق یک لیبل دیجیتالی روی لباس نمایش دهید.
ال ای دی های این لباس می ‏تواند شبیه چراغ‏های روی کلاه عمل کند و در تاریکی مسیر جلوی روی کاربر را روشن کند.در زمانی که هوا گرم باشد یا از سنگینی آن خسته شده باشید این ژاکت را می‏ توان به‌صورت یک کوله پشتی در آورد و به پشت انداخت.

یک نکته دیگر در مورد این ژاکت این است که می‏توان آن را با ابزارهای مختلف یا اصطلاحا ماژول‏های مختلف مجهز کرد.در واقع به جای خرید همه امکانات می‏توان تنها تکنولوژی‏های مورد نیاز کاربر را خرید و به آن مجهز کرد.

آی تی ایران

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *