نجات كودك سه روزه در كنار جاده اى در اصفهان !

نجات نوزاد سه روزه برهنه در کنار جاده ای در اصفهان
image

تصاویر پیدا شدن نوزاد چند روزه ای که برهنه در جاده های استان اصفهان رها شده بود دست به دست در شبکه های اجتماعی میگردد. ساعت ۱۶روز چهار شنبه ؛ در کنار جاده بادرود – اریسمان نرسیده به پل زیر گذر راه آهن ؛نوزاد پسر ۳ روزه توسط یک رهگذر بادرودی پیدا شد.

نامبرده به محض مشاهده نوزاد و وضعیت نامناسب وی ؛ با پلیس ۱۱۰ و اورژانس ۱۱۵ بادرود تماس گرفته و موضوع را به اطلاع آنان می رساند .بلافاصله ماموران نیروی انتظامی و اورژانس ۱۱۵ و جمعیت هلال احمر بادرود خود را به محل رسانده و نوزاد راه شده را سریعا به زایشگاه بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل می نمایند.

image

دکر علی کفاشی رئیس جمعیت هلال احمر بادرود در این خصوص گفت نوزاد نجات یافته بین ۲ الی ۳ روز است که این نوزاد به دنیا امده و وجود بند ناف همراه وی موید این مساله است .به گفته رئیس جمعیت هلال احمر بادرود این نوزاد بیگناه در کنار جاده بادرود به اریسمان دیده شده و بعد از آن از سوی ماموران هلال احمر نجات یافته است، خبر این اتفاق هولناک بگزارش پارسناز از شب گذشته تا کنون در بسیاری از شبکه های مجازی دست به دست می شود.
نجات نوزاد سه روزه برهنه در کنار جاده ای در اصفهان + عکس

علی کفاشی رییس جمعیت هلال احمر بادرود گفت: این نوزاد در کنار جاده رها شده بود و فیلمی که از این ماجرای تلخ به دست ما رسیده است، نشان می دهد که نوزاد بدون هیچ گونه پوششی و در حالی که روی تن او پوششی از پلاستیک قرار داده شده، در کنار جاده انداخته شده است!

این نوزاد که توسط یکی از مسافرانی که از کنار این جاده عبور می کرده پیدا شده است، بعد از تماس با پلیس ۱۱۰ و اورژانس و هلال احمر به بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل شد و از مرگ نجات یافت.
نجات نوزاد سه روزه برهنه در کنار جاده ای در اصفهان + عکس

فیلم این واقعه تلخ نشان می دهد که نوزاد در لابه لای انبوهی از زباله ها انداخته شده و پیکر بی جان او که در اثر سرما نیز به کبودی رفته است، احتمال مرگ او را نشان می دهد اما با تلاش پرسنل بیمارستان نوزاد از مرگ حتمی نجات یافت اما هنوز علت این ماجرای دردناک و هویت نوزاد مشخص نشده است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *