۲۵۰ بسته تریاک در معده مسافر قاچاقچی

ولی وندایی با اشاره به تشدید طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین در بازرسی از دو مسافر اتوبوس، مقدار ۲ کیلو و ۲۷۵ گرم تریاک را به صورت بلع و انباری از معده آنان کشف کردند. مأموران در هنگام کنترل و بازرسی خودروهای عبوری در عوارضی قزوین ـ زنجان، اتوبوس مسیر بندرعباس به تبریز را برای بازدید مسافران متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازدید از مسافران اتوبوس بندرعباس ـ تبریز با بهره‌گیری از شیوه چهره‌زنی به رفتار دو نفر از مسافران که حالت روحی و روانی مناسبی نداشته، مظنون شدند.
وندایی تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با به کارگیری شگردهای تخصصی هر دو مسافر مظنون اعلام شده که هر کدام مقادیری تریاک را بلعیده و قصد انتقال آن را به تبریز داشتند، پس از اقرار هر دو متهم دستگیر و برای بازرسی به اداره پلیس منتقل کردند.
وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این مسافران ۳۴ و ۳۰ ساله تعداد ۲۵۰ بسته تریاک به وزن ۲ کیلو و ۲۷۵ گرم تریاک از معده آنان کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین مطرح کرد: متهمان با دستور مقام قضایی برای تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفتند.

گزارش از فارس

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *