دستگیری ” جناب مرگ” با داس و شنل سیاه در نمایشگاه! +عکس

کسانی که دیروز به نمایشگاه تسلیحات نظامی لندن آمده بودند انتظار دیدن هر چیزی را داشتند الا خود مرگ که با شنلی سیاه و داسی روی شانه به نمایشگاه آمد، جلوی چشم بازدیدکنندگان قدم زد و دست آخر در فراری ناموفق و مضحک، شکار گارد امنیتی شد!

نمایشگاهی که ” جناب مرگ ” در آن دستگیر شد و دیروز به پایان رسید، جزو بزرگترین نمایشگاه های سلاح در دنیاست که در طول برگزاری اش، ۱۵۰۰ تولید کننده و فروشنده ، محصولات شان را برای ۳۲ هزار نفر بازدیدکننده از ۱۲۱ کشور به نمایش گذاشتند.

آقای مرگ، یکی از اعضای گروهی صلح طلب بود که به برگزاری این نمایشگاه بویژه به حضور کشورهایی که داعیه انسان دوستی دارند، معترض بودند و آنها هم با لباس هایی شبیه به لباس های او بیرون از نمایشگاه تجمع کرده بودند اما هیچ کدام به اندازه او جرات نداشتند تا وارد حریم نمایشگاه شوند و با گارد امنیتی، درگیر.

نکته مهم درباره نمایشگاه تسلیحات لندن این است که بنابر گزارش دیلی میل امسال بیشترین سلاح ها به کشورهای خاورمیانه بویژه عربستان سعودی فروخته شده است و یکی از بزرگترین فروشنده های سلاح به این کشور هم انگلستان است و بر این اساس به نظر می آید کشتار انسان های بیگناه در خاورمیانه برای هرکه سود نداشته است برای انگلیسی ها و همتایان شان که در کار تجارت سلاح هستند، حکم چاه نفت را داشته است.

خبرنگار جام جم آنلاین

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *