قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : جمعه ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

نوشته های تازه

تبلیغات متنی

  چیز‌هایی در زندگی که نباید زیادی به آن‌ها اهمیت بدهید

  چیزهایی در زندگی وجود دارند که اگر خوب نگاه کنیم می‌بینیم خیلی بیش از آنچه باید به آنها اهمیت می‌دهیم در حالیکه اصلا مهم نیستند!

  جدید کردن مدل گوشی همراه

  ra4 7391 - چیز‌هایی در زندگی که نباید زیادی به آن‌ها اهمیت بدهید

  چیز‌هایی در زندگی وجود دارند که نباید زیادی به آن‌ها اهمیت بدهید‎

  بله همه‌ی ما اعتراف می‌کنیم که Apple در ساختن تلفن‌های همراه بی‌نظیر است اما نه آن اندازه که دیوانه وار به دنبال خریدن مدل‌های جدیدی باشیم که پشت سر هم وارد بازار می‌شوند. آیا واقعا فکر می‌کنید ورژن جدید آیفون قرار است زندگی شما را متحول کند؟ یا اینکه فکر می‌کنید اگر در جمع دوستان‌تان صاحب گوشی مدل جدید و پیشرفته‌ای باشید که هیچکس دیگر ندارد، انقلابی به پا کرده‌اید؟ باور کنید اینهمه وسواس نسبت به تکنولوژی هیچ لزوم و اهمیتی ندارد.

  رختخواب‌تان 

  بله می‌دانم الان خیلی از شما از من ایراد خواهید گرفت و این را هم می‌دانم که خواب چقدر مهم است و باید جای خواب‌تان هم راحت باشد. می‌فهمم که باید ملافه‌ها و روبالشتی‌های‌تان تمیز و راحت باشند و منظور من این نیست که روی هر چیزی که پیدا کردید بخوابید! اما موضوع این است که برای هیچکس واقعا مهم نیست پتو و بالش‌تان از چه برندی باشد و چقدر برایش پول داده باشید. باور کنید فقط راحت بودن در رختخواب مهم است و بس!

  چین و چروک‌های پوست‌تان 

  ra4 7392 - چیز‌هایی در زندگی که نباید زیادی به آن‌ها اهمیت بدهید

  به چین و چروک‌های پوست‌تان زیاد اهمیت ندهید‎

  این چیزی است که برای بیشتر افراد قابل هضم نیست. در بیشتر فرهنگ‌ها، چین و چروک پوست، جزو نشانه‌های زیبایی نیست اما واقعا باید در این عقیده تجدید نظر کرد. چرا نباید زیاد بخندیم که مبادا گوشه‌های لب‌مان چروک بخورد؟ باید درک کنیم که این خط ‌ها هر چند که نشاندهنده‌ی فرسودگی پوست هستند اما اعلام می‌کنند که راههای دشواری را پشت سر گذاشته‌ایم که زندگی را متفاوت‌تر ببینیم. هر چه زودتر این خطوط معنادار را بپذیریم و به دنبال محو کردن‌شان نباشیم، زودتر هم زیبایی خودمان را باور خواهیم کرد.

  دوستانی که قبل از ما ازدواج کرده‌اند و بچه‌دار شده‌اند 

  هر کسی زندگی خودش را دارد، با عقاید و سلیقه‌های خاص خودش و درست به اندازه‌ی تمام انسان‌های روی کره‌ی زمین، ارزش و عقیده وجود دارد و به همان اندازه، شیوه‌هایی برای زندگی. هیچکس نمی‌تواند بگوید صرفا به این دلیل که مانند خیلی از همسن و سالهای خود زندگی نمی‌کنید، آدم موفقی نیستید. شما راه خودتان را می‌روید و اتفاقی که خودتان دوست دارید برای‌تان خواهد افتاد.

  وزن‌تان 

  ترازو را ول کنید! شما در یک عدد خلاصه نمی‌شوید که منتظرید بر اساس عددی که تراوز نشان می‌دهد خودتان را ارزیابی کنید. وزن شما چیزی نیست جز اثر جاذبه‌ی زمین بر شما! چیزی که مهم است تغذیه‌ی سالم شماست. اگر وزنی که از دست داده‌اید دوباره برگشت خودتان را سرزنش نکنید؛ این یک جنگ بی‌انتها و خطرناک است علیه خودتان! در احساس‌تان به دنبال شادی بگردید، نه روی ترازو!

  فالورهای اینستاگرام‌تان 

  این یکی برای خیلی از ما مهم است و روی آن تعصب داریم! افزایش فالورها ساده‌ترین راه برای ایجاد یک برند شخصی است، راهی برای فروش محصولات یا خدمات‌مان و راهی برای سرگرم شدن و به اشتراک گذاشتن سفرها، غذاها، نظرها و … . اما اگر به تعداد فالورهای‌تان حساسیت نشان دهید آیا باز هم می‌توانید از محتوای چیزی که می‌آفرینید یا می‌بینید لذت ببرید؟ آیا با این همه فالور می‌توانید ارتباط برقرار کنید؟ یا اینکه فقط تعدادشان برای‌تان مهم است؟ یادتان باشد هیچکس دوست ندارد فقط یک عدد باشد!

  کسی که زمانی عاشقش بودید 

  ra4 7393 - چیز‌هایی در زندگی که نباید زیادی به آن‌ها اهمیت بدهید

  زمانی با او خیلی صمیمی بودید، به هم وابسته بودید، لحظات بسیار خوبی با هم گذراندید و باور کرده بودید می‌توانید همیشه به خوبی در کنار هم باشید اما اینطور نشد! حتما چیزهای خوبی از او یاد گرفته‌اید و او هم همینطور، اما اگر اتفاقی افتاد که دیگر حتی نخواستید او زنده باشد پس دلیلی ندارد امروزتان را با یادآوری گذشته‌ها تلخ کنید. یادتان باشد که هر دوی شما انسانید و باید به زندگی و رشد خود ادامه دهید.

  سن و سال‌تان 

  اگر در جایی که این مطلب را می‌خوانید، متوسط طول عمر بالای ۵۰ سال است پس دیگر اصلا نباید به سن‌تان اهمیت بدهید! به سن‌تان هم مثل عددهای اضافه وزن‌تان اهمیت ندهید. شما سالهای زیادی برای رفتن به دنبال رویاهای‌تان پیش رو دارید و انگیزه‌ی شما باید خیلی فراتر از عدد سن‌تان باشد. فراموش که نکرده‌اید؛ سن فقط یک عدد است! مهم احساسی است که در قلب و روح خود دارید و تپش قلبی که در لحظات هیجان انگیز زندگی خود احساس می‌کنید.

  منبع: برترین ها

  گردآوری:مجله یک پارس

  ارسال نظرات

  پاسخی بگذارید

  آخرین مطالب

  تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۸
  شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنج شنبهجمعه
  « خرداد  
  ۱۲۳۴۵۶۷
  ۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
  ۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
  ۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
  ۲۹۳۰۳۱