امروز : شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

ایا نابینایان هم می توانند از کامپیوتر استفاده کنند ؟ چگونه ؟

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

ایا نابینایان هم می توانند از کامپیوتر استفاده کنند ؟ چگونه ؟

<<اختصاصی یک پارس>>در پاسخ به این سوال باید گفت بله نابینایان هم می توانند از تبلتها و کامپیوتر ها همانند بقیه استفاده کنند و در باره چگونگی استفاده انها از کامپیوتر شما را به بخش اول تکنولوژِی و نابینایان که به معرفی دستگاه تایپ نابینایان پرداخته شد ارجاع می دهیم و در ذیل به اختصار اشاره ای به این روشها می نماییم .

۱_ استفاده از نرم افزار صفحه خوان جاوا ( jaws) ,و یا نرم افزارهای صفحه خوان که به زودی در تاپیک مجزا به انها اشاره خواهد شد قادر به شنیدن تمامی مطالب درج شده در صفحه مانیتور بوده و با استفاده از صفحه کلید کیبرد می توانند به جستجو مشاهده و یا ثبت مطلب بپردازند.

۲- همانطور که میدانید ابزارهای تایپ بریل جدید با مجهز بودن به صفحه بریل میتواند مطالب موجود بر روی ۲فحه مانیتور را با استفاده از نرم افزار نصب شده بر روی کامپیوتر به خط بریل تبدیل و فرد نابینا هم از طریق لمس مطالب برروی دستگاه بریل هم از طریق شنیداری قادر به ارتباط و اطلاع از مطالب مندرج بر روی صفحه مانیتور گردد در ذیل یکی از این دستگاه های تایپ بریل را معرفی می نماییم .

با استفاده از این دستگاه میتوان از طریق بلوتوث به کامپیوتر متصل شده و به جستجو- تحقیق- مطالعه و ثبت مطلب در رایانه پرداخت. ارسال ایمیل ساده ترین امری است که میتوان با این وسیله انجام داد.

Brialle Displays

%image_alt% %image_alt% %image_alt%

%image_alt% %image_alt%%image_alt%

این دستگاه قادر به اتصال به تمامی کامپیوترها و سیستمای عامل میباشد حتی کامپیوتر و ای پد و گوشی های اپل می باشد.

طریقه استفاده از ان ها در کاتالوگ هر یک موجود میباشد که در صورت نیاز امکان ترجمه انها بوده و موجب مسرت و امتنان حقیر خواهد بود
http://www.perkinsproducts.org/store…aille-displays

تهیه و تنظیم خبر نگار خارجی یک پارس نرمینه

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,668
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۶