امروز : دوشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

تخفیف‌های مغازه زوج جوان، دردسرساز شد

تخفیف‌های مغازه زوج جوان، دردسرساز شد و باعث شد آنها برای درخواست طلاق به دادگاه خانواده مراجعه کنند.

چندی پیش زوج جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق دادند.

زن جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی چند وقتی می شود که یک مغازه پوشاک و لباس راه اندازی کرده ایم ولی از وقتی این مغازه باز شده دعوای من و شوهرم هم شروع شده است. شوهرم انگار با من لج می کند و می خواهد اذیتم کند. او هربار که بستگان یا دوستان من برای خرید به مغازه مان می آیند هیج تخفیفی به آنها نمی دهد و تازه می خواهد قیمت ها را بیشتر هم کند ولی وقتی بستگان یا دوستان خودش خرید می کنند کلی به آنها تحفیف می دهد حتی گاهی اوقات جنس بدون پول هم به آنها می دهد.
وی افزود: هرچه به او می گویم به بستگان من هم تحفیف بده فایده ای ندارد. او جلوی چشم من با قیمت بالایی اجناس خود را به دوستان یا بستگان من می فروشد. در این مدت حتی یکبار هم نشده به کسی از طرف من تخفیف بدهد اما کافی است دوست یا آشنای خودش به مغازه بیاید تمام تلاشش را می کند تا به کمترین قیمت اجناس مغازه را بفروشد. به او می گویم لاقل به بستگان خودت هم آنقدر تحفیف نده. ولی فایده ای ندارد چندین ماه است که سر همین موضوع با هم درگیر شده ایم و دیگر تحمل این دعواها و لجبازی های شوهرم را ندارم برای همین طلاق می خواهم.

پس از آن شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من اگر به بستگان همسرم کوچکترین تخفیفی بدهم آنها سوءاستفاده می کنند و می خواهند هر روز به مغازه من بیایند. من هم بستگان خودم را می شناسم و هم بستگان همسرم را. دوستان و بستگان همسرم آدم هایی هستند که به شدت به دنبال سوءاستفاده هستند و من از این اخلاق آنها بیزار هستم برای همین نمی خواهم اجازه دهم آنها از من سوءاستفاده کنند. این موضوعی نیست که همسرم به خاطرش جنجال به راه بیندازد ولی خیلی وقت است که سر این موضوع دعوا داریم.

در پایان قاضی رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

باشگاه خبرنگاران

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 2,515
  • 612
  • 2,677
  • 821
  • 144,595
  • 11,575
  • آبان ۳, ۱۳۹۵