امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۵ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

مادر بی‌رحم فرزندانش را در قفس حیوانات زندانی کرد+ تصاویر

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

لیندا وستون ۵۵ ساله، مادر بی رحمی که چهار فرزند خود به همراه شش بزرگسال معلول را با به زنجیر کشیدن در زیرزمین منزل مسکونی اش در فیلادلفیا مبحوس کرده بود شناسايي ومحاکمه شد.

 

بنا بر این گزارش لیندا به بهانه نگهداری از ۶ فرد بزرگسال در قبال دریافت حق بیمه آنها متعهد شده بود،آنها را با زنجیر کردن در زیرزمین بسیار کثیف منزل مسکونی اش به همراه چهار فرزند نگون بختش در شرایطی اسف بار نگهداری می کرد.

 

به گفته بازرسین پلیس پس از ورود به این زیرزمین یک قفس حیوانات باغ وحش دیدند که فرزندان در آن زندانی بودند. این زن مخوف که صاحب یک نانوایی است به مدت ۱۰ سال مبلغی معادل  ۲۱۲  هزار دلار به جیب زده بود.
وی حق بیمه فرزندان خود را نیز صرف امور خود می کرد و هر چهار فرزندش را که حاصل دو ازدواج وی است را در کنار ۶ زن ومرد معلول دیگر در زیرزمین محل مسکونی اش  نگهداری می کرد. او اسیران خود را در قبال غذایی بسیار کم که آغشته به مواد خواب آور بود با دست و پای بسته شده در قل و زنجیر در شرایطی بسیار فجیح  نگهداری می کرد.
هویت این مادرو زن بی رحم زمانی فاش شد که بازدید سرزده و غافلگیرانه مامور بیمه به منظور بررسی افراد تحت حمایت وی پس از گذشت ده سال پرده از جنایت وی برداشت. بنا بر حکم دادگاه ،لیندا وستون ۵۵ ساله به اتهام آدم ربایی، اخاذی توطئه، قتل، جنایت تنفر، قاچاق جنسی وکلاهبرداری به حبس ابد زندان محکوم شد.

 

 

حبس ابد برای مادربی رحم+تصاویر

 

 

حبس ابد برای مادربی رحم+تصاویر

 
حبس ابد برای مادربی رحم+تصاویر

 
حبس ابد برای مادربی رحم+تصاویر

حبس ابد برای مادربی رحم+تصاویر

 
ساعت ۲۴

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,740
  • مرداد ۳, ۱۳۹۶