امروز : یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

قرعه کشی‌های عجیب بانک سامان! +عکس

روز گذشته ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۵ عکسی از شش دوره اخیر قرعه کشی وین کارت بانک سامان منتشر شد که در آن شخصی به نام علیرضا غلامی بیرامی در هر شش دوره برنده اعلام شده بود.

انتشار این عکس، حواشی زیادی را در شبکه های اجتماعی در پی داشت.
قرعه کشی‌های عجیب بانک سامان! +عکس
آنطور که در سایت بانک سامان در مورد وین کارت نوشته شده، مبنای این قرعه کشی بر اساس امتیاز هر مشتری و فعالیت شخص با استفاده از کارت بوده است.
اطلاعیه بانک سامان در خصوص قرعه کشی وین‌کارت
در پی انتشار این قرعه کشی عجیب و اخبار مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی در خصوص شرایط و نحوه برنده شدن در قرعه‌کشی وین‌کارت سامان، این بانک اطلاعیه ای را صادر کرده است، در بخشی از این اطلاعیه آمده:
«به آگاهی می‌رساند وین کارت سامان به عنوان یک محصول بانکی جدید از دی ماه ۱۳۹۳ با هدف ترویج بانکداری الکترونیک عرضه و در تیرماه سال ۱۳۹۴ نیز دور دوم قرعه‌کشی وین کارت با ویژگی‌های جدید آغاز شد.
از ویژگی‌های اصلی این کارت‌، کسب امتیاز بر اساس تراکنش‌های انجام‌شده توسط مشتری از طریق درگاه‌های مختلف برای خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قبض، انتقال وجه الکترونیکی و… است که به دارنده این کارت امکان می‌دهد ضمن انجام امور روزمره، با هر تراکنشی امتیاز کسب کند و شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش دهد.
همچنین با توجه به اینکه دوره انجام قرعه‌کشی به صورت ماهانه است و امتیازهای کسب‌شده توسط هر نفر در پایان ماه “صفر” می‌شود، هیچ‌کدام از مشتریان حتی در صورت برنده شدن در یک دوره شانس برنده شدن در دوره های دیگر را از دست نمی‌دهند و شانس چند بار برنده شدن در قرعه‌کشی برای همه وجود داشته است.
بنابراین بر اساس اطلاع‌رسانی‌های پیشین، در خصوص شیوه جمع‌آوری امتیاز در این قرعه‌کشی، شانس برنده شدن افراد با میزان امتیاز آنها که می تواند از یک تا چند میلیون امتیاز باشد ارتباط مستقیم دارد و مانند همه قرعه‌کشی‌هایی که مبنای آنها استفاده از عدد گام و شیوه گوی و گردونه است، تمام برندگان به‌صورت تصادفی شناسایی می‌شوند.
شایان ذکر است در تمام قرعه‌کشی‌ها، علاوه بر حضور ناظران داخلی بانک از جمله مدیریت‌ بازرسی، برنده جایزه بزرگ دوره قبلی نیز به عنوان ناظر در مراسم قرعه‌کشی حضور داشته است. علاوه بر این، به دلیل جلوگیری از هرگونه اثرگذاری خارج از منطق و روال قرعه‌کشی در هر دوره، دو مرحله کنترل داخلی، قبل و پس از برگزاری قرعه‌کشی به منظور بررسی سلامت تراکنش های افراد انجام شده است.»
آنطور که به نظر می رسد تراکنش‌های انجام‌شده توسط علیرضا غلامی بیرامی از طریق درگاه‌ها برای خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قبض، انتقال وجه الکترونیکی و سایر موارد به حدی زیاد بوده که شانس برنده شدن در تمام این شش دوره را از آن خود کرده است!

فردا

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 623
  • 213
  • 2,677
  • 821
  • 144,562
  • 11,556
  • آبان ۲, ۱۳۹۵