امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۶ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

اپلیکیشن نقشه‌ های اپل، محل پارک خودروی شما را به یاد خواهد داشت

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس
یکی از تغییرات عمده در iOS 10، اپلیکیشن نقشه‌های اپل (Apple Maps) خواهد بود. اولین نسخه این اپلیکیشن آن چنان پر از باگ و ایراد بود که مدیرعامل اپل در بیانیه‌ای از کاربران عذرخواهی کرد و از آنان خواست که تا زمان رفع ایرادها و بهبود این اپلیکیشن، از اپلیکیشن‌های دیگر استفاده کنند.
 
در نتیجه انتظار می‌رود که نقشه‌های اپل در iOS 10، بسیار پیشرفت کرده باشد و به گزارش وبسایت ۹t05mac، به یاد داشتن محل پارک خودرو، یکی از این ویژگی‌هاست. بنا به این گزارش، این اپلیکیشن به صورت خودکار محل پارک ماشین را به یاد خواهد داشت و احتیاجی به فعال کردن آن نخواهد بود.
 
%image_alt%
 
این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد تا مسیر منتهی به خودروی خود را پیدا کند، محل پارک خودرو را در صورت اشتباه بودن اصلاح کند و یا با استفاده از نشانه‌ای مانند بنای خاصی در نزدیکی محل پارک، خودروی خود را سریع‌تر پیدا کند. برای هر کسی که از محل خودروی خود عکس می‌گیرد تا آن را پیدا کند، این ویژگی‌ها بسیار کاربردی خواهند بود.
 
لازم به ذکر است که برای کار کردن این ویژگی احتیاج به CarPlay یا یک سیستم بلوتوثی دیگر دارید تا سوار شدن، پیاده شدن، حرکت و توقف خودروی شما را تشخیص دهد. با توجه به اینکه iOS 10 در فاز بتا قرار دارد، احتمال تغییر این ویژگی‌ها وجود دارد.
منبع: Ubergizmo

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب