امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۳ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

سامسونگ نسخه‌ی ویژه‌ی المپیک S7 EDGE را می‌سازد

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

SamMobile خبر داده سامسونگ مشغول کار روی نسخه‌ای از گلکسی S7 Edge مخصوص المپیک است. همان‌طور که احتمالا می‌دانید قبلا هم یک نسخه‌ی بتمن از S7 توسط سامسونگ عرضه شده است.

نسخه‌ی مخصوص المپیک  گلکسی S7 Edge چند هفته‌ای قبل از آغاز رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

بازی‌های المپیک در کارنامه‌ی سامسونگ خاطره‌ساز هستند؛‌ این شرکت مدتی به‌عنوان اسپانسر بازی‌های تابستانی و زمستانی المپیک شناخته می‌شد و ضمنا در سال ۲۰۱۲ نسخه‌ا‌ی ویژه‌ی المپیک از مدل‌های گلکسی S3 و گلکسی نوت تولید کرد. این کار با ارایه‌ی یک نسخه‌ی مخصوص المپیک زمستانی از گلکسی نوت ۳ ادامه پیدا کرد و حالا نوبت به S7 Edge و المپیک ۲۰۱۶ رسیده است.

البته سامسونگ گفته فعلا مشغول کار روی نسخه‌ی المپیکی S7 Edge است اما در عین‌حال تصاویری از این گوشی در شکل و شمایل المپیکی‌اش در توییتر درز کرده است.

همچنین SamMobile گفته دو اپلیکیشن المپیکی هم در دست ارایه هستند. احتمالا این دو اپلیکیشن ارتباطاتی با محتوای واقعیت مجازی در زمینه‌ی المپیک ریو ۲۰۱۶ داشته باشند. چرا که سامسونگ همیشه نشان داده تمایل شدیدی به ظاهر کردن همه‌چیز در قالب محتوای واقعیت مجازی دارد.

با این‌که تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌ی ویژه‌ی المپیک گلکسی S7 Edge مشخص نیست، منابع رسمی گفته‌اند این گوشی چند هفته‌ای قبل از آغاز رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

مسابقات المپیک ۲۰۱۶ از ۱۵ مرداد ماه در ریو دو ژانیرو شروع می‌شوند.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,740
  • مرداد ۳, ۱۳۹۶