امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

آيفون ۷ پلاس را این‌بار در یک ویدیو ببینید

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

در این ویدیو آیفون ۷ پلاس (یا پرو) در سه رنگ خاکستری، نقره‌ای و رزگلد دیده می‌شود و دوربین دوتایی آن هم به‌وضوح قابل‌تشخیص است.

به گزارش یک پارس درباره‌ی آیفون ۷ اخبار، عکس‌ها و ویدیوهای مختلفی دیده‌ایم. به عادت هر سال این‌بار هم حرف و حدیث‌های زیادی درباره‌ی پرچم‌دار در دست عرضه‌ی اپل منتشر شد و این موضوع شامل مدل(های) مختلف این گوشی بود. جدای از این‌که هنوز هم نمی‌توانیم بگوییم قرار است آیفون مثل سال‌ گذشته در دو مدل (بدون پسوند و با پسوند پلاس) عرضه شود یا مدل سومی هم با پسوند پرو در کار هست یا خیر، به‌تازگی ویدیویی از مدل بزرگ‌تر آیفون ۷ به دست‌مان رسیده است؛ حالا شاید اسم این مدل آیفون ۷ پلاس باشد و شاید هم آیفون پرو.

این ویدیو بسیار کوتاه است اما خوشبختانه اطلاعات را بسیار واضح انتقال می‌دهد. حتی یک دستگاه آیفون ۷ هم برای داشتن معیار مقایسه‌ی بهتر در کنار نمونه‌هایی از آیفون ۷ پلاس (یا پرو) قرار داده شده است. این دستگاه در سه رنگ خاکستری، نقره‌ای و رزگلد در ویدیو موجود است و دوربین‌ دوتایی معروفش هم به‌صورت کاملا مشهود دیده می‌‌شود. متاسفانه در این ویدیوی کوتاه نمایی از زاویه‌ی پایین آیفون ۵.۵ اینچی را نمی‌بینیم تا از وضعیت اتصال‌های آن باخبر شویم.

این‌که آیفون امسال در چند مدل عرضه می‌شود، لزوما از این ویدیو به دست نمی‌آید. از طرفی نامی از دستگاه به میان نیامده و نمی‌دانیم قرار است آن را آیفون ۷ پلاس بنامیم یا آیفون ۷ پرو؛ از طرف دیگر هیچ اشاره‌ای نشده که در این ویدیو تمام مدل‌های آیفون جدید را می‌بینیم. گفته می‌شد اگر قرار باشد آیفون امسال یک مدل پرو هم داشته باشد، این مدل پیشرفته‌تر و البته گران‌تر خواهد بود. با این وجود شایعات زیادی هم در رد این فرضیه وجود دارند و می‌گویند اپل امسال هم مثل قبل به ارایه‌ی دو مدل اکتفا می‌کند.

در نهایت در کنار همه‌ی این اطلاعات و همه‌ی ذوقی که از دیدن آیفون ۷ پلاس (یا هر اسم دیگری) در اولین ویدیو داریم، باید این را هم در نظر داشته باشیم که ممکن است سراسر این ویدیو حاصل‌کار کپی‌کارهای چینی باشد که از روی تصاویر و شایعات مربوط به آیفون ۷ دست به ساخت مدل‌هایی زده و از آن ویدیو تهیه کرده‌اند.

 

اخبار تکنولوژی – دیجی کالا

آيفون ۷ پلاس را این‌بار در یک ویدیو ببینید

آيفون ۷ پلاس را این‌بار در یک ویدیو ببینید

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 15,807
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶