امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۳ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

از کجا بدانیم گلکسی نوت ۷ ما نسخه جدید و بدون مشکل باتری است؟

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس
note7 explodes again

از کجا بدانیم گلکسی نوت ۷ ما نسخه جدید و بدون مشکل باتری است؟

اگر اخبار  را دنبال کرده باشید، حتما خبر آتش‌سوزی‌هایی که گلکسی نوت ۷ به بار آورده است را خوانده‌اید، چندی پیش در فارنت برای شما گفتیم که نوت ۷، اتاق مردی در استرالیا را به آتش کشیده بود، خبر به آتش کشیدن یک خودروی جیپ را هم در کالیفرنیا بوسیله گلکسی نوت ۷ حتما خوانده‌اید.

سامسونگ برای اینکه هر چه سریع‌تر قال این قضیه را بکند گوشی‌های نوت ۷ را فراخوان کرده است؛ اما در این بین گوشی‌های گلکسی نوت ۷ هم هستند که تازه تولید شده‌اند و از مشکل باتری رنج نمی‌برند. به همین منظور سامسونگ چند قسمت مشخص بر روی جعبه گوشی‌های گلکسی نوت ۷ جدید را علامت گذاری کرده تا به راحتی بتوان گلکسی نوت ۷ جدید بدون مشکلِ باتری را تشخیص داد.

واحد سامسونگ موبایل استرالیا تاکید دارد در حین خرید گلکسی نوت ۷ حتما به مربع سیاه کوچکی که در پایین قسمت بارکد گوشی درج شده‌ است دقت داشته باشید. مورد دیگر هم درج عبارت S در قسمت بالا و سمت راست بارکد گلکسی‌های نوت ۷ جدید است. به این ترتیب بوسیله این دو علامت بر روی جعبه گلکسی نوت ۷ به راحتی میتوانید از عدم اشکال باتری این گوشی باخبر شوید.

در این بین این سوال پیش‌ می‌اید که اگر جعبه گوشی را به هر دلیلی گم کرده باشیم تکلیف چیست؟ از قرار معلوم سامسونگ برای این مشکل هم راه‌حلی تدبیر کرده و کافی است تا شماره IMEI گوشی گلکسی نوت ۷ را در وب‌سایت سامسونگ بررسی کنید. البته این بانک‌اطلاعاتی گوشی‌های نوت ۷ سامسونگ از ۳۱ شهریور ماه در دسترس خواهد بود.

شیوه پیدا کردن شماره IMEI گوشی گلکسی نوت ۷ نیز کار چندان سختی نیست، برای این کار به منوی Settings وارد شده و گزینه General را انتخاب کنید تا وارد قسمت Status شوید. در این مرحله هم به راحتی می‌توانید به شماره IMEI گوشی دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد می‌کنیم با توجه به کلاه‌برداری‌های زیادی که در بازار مشاهده می‌شود، در کنار شیوه اول که چک کردن عبارت‌ها در جعبه نوت ۷ است، حتما شیوه دوم را که بررسی شماره IMEI گوشی در وب‌سایت سامسونگ است را نیز حتما امتحان کنید. چرا که در درج عبارت چاپی بر روی جعبه گوشی به راحتی می‌توان تقلب کرد.

در پایان باید گفت با توجه به این که سامسونگ گوشی‌های نوت ۷ که دارای مشکل باتری هستند را فراخوانی کرده‌ است امیدواریم در آینده دیگر شاهد فاجعه‌‌های بیشتری نباشیم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,740
  • مرداد ۳, ۱۳۹۶