قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

هواپیماهای مرجوعی چه سرگذشتی دارند؟

پس از برجام و انجام توافقات بین ایران و مقامات بوئینگ و ایرباس، تعدادی هواپیمای جدید و مناسب برای خطوط هواپیمایی کشورمان خریداری شد. این اقدام باعث شد تا خطوط هواپیمایی ایران پس از چند دهه امنیت و کیفیت بیشتری پیدا کند

.هواپیماهای مرجوعی چه سرگذشتی دارند؟
به گزارش مجله خبری یک پارس، در دنیای تجارت برخی از شرکت‌ها (خطوط هواپمایی) با سازندگان هواپیما مثل بوئینگ و ایرباس قراردهایی به منظور خرید فروندهایی جدید هواپیما می‌کنند و از زمان عقد قرار داد تا ۴ سال باید منتظر ساخت کامل و تحویل مدل هواپیماهای مورد نظر خود باشند اما ممکن است این شرکت‌ها پس از چندی از عقد قرارداد به دلایل مالی و … این قرارد داد را لغو کنند.

بعد از لغو قرار داد بین خطوط هواپیمایی و شرکت‌های تولید کننده هواپیما،‌ خطور هوایی باید به تولید کنندگان هواپیما مبلغی را به عنوان خسارت بپردازند. شرکت‌های سازنده هواپیما دیگر هواپیمای نیمه ساخته را از هم باز نمی‌کنند و این هواپیما را به صورت کامل تولید و تست می‌کنند و منتظر می‌شوند تا شرکت دیگری این هواپیما را از آنها خریداری کند.

در واقع هواپیماهای خریداری شده از سوی ایران قبلا توسط شرکت‌های دیگری در مناطق مختلف جهان به شرکت‌هایی تولید کننده هواپیما سفارش داده شدند و ایران نیز توانست برخی از این هواپیماها را خریداری کند چرا که آنها در خط تولید آماده ارسال بودند و در نهایت ورود هواپیماهای جدید یا به اصطلاح برخی از افراد “هواپیمای مرجوعی”بسیار مثبت است چرا که باعث شد تا خطوط هواپیمایی ایران با هواپیمای جدید، سریع‌تر ایمن و نوسازی شود.

منبع: خبرآنلاین

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

یک دیدگاه برای “هواپیماهای مرجوعی چه سرگذشتی دارند؟”

  1. بافقی گفت:

    اره درسته همون هواپیمایی که اخوندی با ذلت تمام کس یادگاری گرفت و انچنان از خوشحالی شوکه شده بود که گز-با کسرگ( بخوانید دهان) ننگینش تا بیخ گوشش کشیده شده بود

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

شهریور ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰
۳۱