قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

نوشته های تازه

تبلیغات متنی

لوموند: قاسم سلیمانی، “چگوارای ایران” است

روزنامه فرانسوی لوموند در گزارشی سردار “قاسم سلیمانی” را قوی‌ترین مرد خاورمیانه معرفی کرد.

به گزارش مجله خبری یک پارس؛ روزنامه فرانسوی لوموند در گزارشی با نام “قاسم سلیمانی، چه گوارای ایرانی”، به تمجید از فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران ایران پرداخت و نوشت: سردار قاسم سلیمانی در زمان جنگ ایران و عراق با فنون نظامی آشنا شد و با وجود گذشت ۳۹ سال از انقلاب اسلامی و حدود ۳۰ سال از پایان جنگ، همچنان در حال خدمت به کشورش است.

لوموند سپس به سفر مهم ۱۷ ماه پیش سردار سلیمانی به روسیه اشاره کرد که رسیدگی به اوضاع سوریه محور اصلی آن بود.

این روزنامه فرانسوی در ادامه نوشت: قاسم سلیمانی توانمندترین مرد خاورمیانه است که در جنگ ایران و عراق حضوری فعال داشت و فنون نظامی بسیاری را آموخت و از آن زمان تاکنون همیشه با جنگ زندگی کرده است.

وی با سرنگونی دیکتاتوری “صدام حسین” به عراق رفت و پس از آن به نبرد در جبهه‌های سوریه اعزام شد. او با گذشت ۳۹ سال از انقلاب اسلامی، همچنان در حال خدمت‌رسانی در جبهه‌های جنگ است. وی نخستین بار در سال ۱۹۸۰ میلادی و برای دفاع از انقلاب اسلامی جوان و تازه شکل گرفته ایران پا به عرصه مبارزه گذاشت و اکنون ۳۷ سال است که لباس رزم به تن دارد.

لوموند در بخش دیگری از این گزارش به نقش تاثیرگذار سردار سلیمانی در ارتباط با کشورهای مختلفی مانند سوریه، عراق و لبنان اشاره کرد و به نقل از “علی ادیب”، یکی از رهبران شیعه عراق، نوشت: قاسم سلیمانی برای حفاظت از جمهوری اسلامی در برابر داعش و سایر گروه‌های تروریستی می‌جنگد و انگیزه وی از این نبرد بیش از آنکه ملی باشد، مذهبی است.

لوموند در پایان نوشت: ژنرال دو ستاره ایرانی با صبر و شکیبایی خاور دور و خاور نزدیک را به یکدیگر متصل و محور مقاومت را در منطقه مستحکم کرد. او از طریق عراق، سوریه و لبنان توانست ایران را به دریای مدیترانه متصل کند.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

تیر ۱۳۹۹
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
    خرداد »
۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱