امروز : یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

سقوط مرگبار مینی‌بوس زائران به دره

سقوط مرگبار مینی‌بوس به دره در محور هراز تاکنون هفت کشته، هفت مصدوم و چهار مفقودی برجای گذاشته است.

سقوط مرگبار مینی‌بوس به دره در محور هراز تاکنون هفت کشته، هفت مصدوم و چهار مفقودی برجای گذاشته است.

به گزترش مهر، بعدازظهر چهارشنبه هم‌زمان با اربعین حسینی یک دستگاه مینی‌بوس حامل زوار کربلای معلا در مسیر تهران – آمل دچار حادثه شد وبه دره سقوط کرد.

سرنشینان این مینی‌بوس، زوار کربلای معلا و اهالی روستای جزین فریدونکنار بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار بودند که پس از بازگشت از سفر معنوی دچار حادثه شدند و با گذشت چند ساعت از وقوع حادثه هنوز آمار دقیقی از مصدومان و کشته شدگان حادثه وجود ندارد و آمارهای بخش‌های مختلف با هم تناقض دارد.

علی نوری پور رئیس اداره راه وشهرسازی لاریجان آمل در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه یک دستگاه مینی‌بوس بعدازظهر چهارشنبه در محور هراز به دره سقوط کرده است، بیان داشت: یکدستگاه مینی‌بوس با ۱۸ سرنشین از اهالی روستای جزین فریدونکنار در راه بازگشت از کربلا در منطقه وانا امیری به دره سقوط کرد.

وی تصریح کرد: در لحظات ابتدایی حادثه چهار کشته و پنج مصدوم گزارش شد که هم اکنون هفت کشته، هفت مصدوم و چهار مفقودی گزارش می‌شود.

رئیس اداره راه وشهرسازی لاریجان آمل ادامه داد: چهار نفر در رودخانه هراز مفقود شدند که نیروهای راهداری، جمعیت هلال احمر و آتش نشانی شهرستان آمل در حال جست وجو در آب‌های رودخانه هراز هستند.

وی گفت: کشته شدگان ومصدومان این حادثه به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل انتقال داده شد.

در عین حال مرکز فوریت‌های پزشکی مازندران نیز شمار مصدومان را هفت و فوتی‌ها را چهار نفر اعلام می‌کند.

به گفته سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی مازندران، پس از اعلام خبر سقوط، بلافاصله به تمام آمبولانس‌های پایگاههای اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای در هراز اعلام مأموریت شده است.

زکریا اشکپور در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید: همکاران از پایگاههای نارنجستان، بایجان سقرچی، گزنک، پلور، ودو دستگاه آمبولانس از آمل و همکاران هلال احمر گزنک وپلور به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه که در بین پمپ بنزین و تونل وانا جاده هراز اتفاق افتاد.

وی یادآور شد: مصدومین همگی به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شدند و وضع یکی از مصدومین وخیم گزارش شده است.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، شمار مصدومان را هفت نفر، هفت فوتی و پنج مفقودی بیان می‌کند و می‌گوید: طبق اخبار غیرموثق سه نفر از پنج مفقودی نیز جسدشان پیداشده است که هنوز این خبر تأیید نهایی نشده است.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 1,356
  • 473
  • 3,137
  • 834
  • 144,523
  • 11,555
  • آبان ۲, ۱۳۹۵