امروز : چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۵ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

فيلم درگيرى پليس لندن با مهاجم در مترو/تماشاى اين فيلم براى افراد زير ١٢ سال توصيه نمى شود

 

پليس لندن همچنین تصاویری از حمله نیروهای پلیس را با سلاح شوک آور به یکی از مهاجمان نشان داد.
پلیس اعلام کرد فردی که در این تصویر نیروهای پلیس با تسلیحات شوک آور وی را هدف قرار داده اند سه نفر را با کارد مورد حمله قرار داده بود که حال یکی از مصدومان این حمله وخیم گزارش شده است.
مظنون که تاکنون اشاره ای به هویت وی نشده، اکنون به ایستگاه پلیس واقع در شرق لندن منتقل شده است.
حادثه حمله به مسافران متروی لندن با چاقو در ایستگاه «لایتونستون» در خط مرکزی مترو این شهر به وقوع پیوست که شرق پایتخت انگلیس را به غرب آن متصل می کند.
ریچارد والتون» فرمانده واحد ضد تروریسم پلیس متروپلیتن لندن ( اسکاتلندیارد) در این باره گفت: ما این حادثه را به عنوان اتفاق تروریستی بررسی خواهیم کرد. سطح هشدار حمله تروریستی در پایتخت انگلیس همچنان بالا می باشد و این به معنای احتمال بالای وقوع چنین حملاتی در آینده است.
به گزارش پلیس لندن این اتفاق ساعت ۷ عصر روز شنبه (به وقت محلی) رخ داده است.
در جریان حمله فرد مهاجم، سه نفر مجروح شده اند که جراحات یکی از مجروحان که فردی ۵۶ ساله است عمیق و زخم های دو فرد دیگر سطحی گزارش شده است.
خبرگزاری رویترز به نقل از یک سخنگوی خدمات آمبولانس لندن گزارش کرد : فردی که به دلیل ضربات چاقو بشدت زخمی شده بود، تحت درمان اولیه قرار گرفته و به بیمارستان اعزام شده است.
در ماه ‘می ‘ ۲۰۱۳ میلادی (خرداد ماه ۱۳۹۲) نیز دو فرد مهاجم انگلیسی نیجریه ای تبار به وسیله چاقو و ساطور به ‘لی ریگبی’، سرباز ۲۵ ساله سرباز ارتش انگلیس در خیابانی در لندن، حمله کرده و او را کشتند.
یکی از مهاجمان در جریان این حمله گفته بود که آنها به تلافی سیاست دولت انگلستان علیه مسلمانان در عراق و افغانستان، اقدام به این کار کرده اند.
بیست و دوم آبان ماه امسال هم یک رشته از حملات هماهنگ‌شده‌ی تروریستی متشکل از تیرباران‌های دسته‌جمعی و بمب‌گذاری‌های انتحاری در منطقه‌های یکم، دهم و یازدهم شهر پاریس، فرانسه منجر به کشته شدن ۱۳۰ نفرو مصدومیت ۳۶۸ نفر شد.
این حملات تروریستی در نزدیکی ورزشگاه استاد دو فرانس در سن-دنی، شمال پاریس، و ایل دو فرانس به وقوع پیوست حداقل سه انفجار جداگانه و شش تیراندازی در محدودهٔ پاریس گزارش شد، و یک گروگان‌گیری در تئاتر بتکلان انجام شد که بین ۶۰ تا ۱۰۰ نفر گروگان گرفته شده‌بود بودن

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 1,192
  • 349
  • 3,089
  • 898
  • 144,710
  • 11,595
  • آبان ۴, ۱۳۹۵