خودکشی یک زن ۲۶ ساله در مترو تهران

یک زن حدوداً ۲۶ ساله عصر امروز در خط یک ایستگاه دروازه دولت خودکشی کرد.
به گزارش «یک پارس به نقل از تابناک»، احسان مقدم مدیر کل روابط عمومی مترو تهران، گفت: لحظاتی پیش یک خانم ۲۶ ساله در خط یک ایستگاه دروازه‌دولت خودکشی کرد.

وی افزود: تا دقایقی دیگر خدمات‌دهی به شهروندان در این خط ادامه پیدا می‌کند.

گفتنی است ایستگاه دروازه دولت در محل تلاقی دو خط مترو تهران، از جمله خط چهار قرار دارد. خط چهار متروی تهران از شهرک اکباتان (غرب تهران) آغاز و در ایستگاه شهید کلاهدوز (شرق تهران) خاتمه می‌یابد.


ازدحام در ایستگاه مترو در پی بروز حادثه

تکمیلی:

مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه یک خانم جوان در ایستگاه مترو دروازه دولت اقدام به خودکشی کرد. به این صورت که هنگام ورود قطار از خط چهار مترو به ایستگاه، نامبرده بدون دخالت عامل خارجی، خود را بر روی ریل قطار پرتاب کرد و بر اثر برخورد با قطار جان خود را از دست داد.

به گفته وی، پس از وقوع این حادثه ماموران امدادی اورژانس و آتش نشانی با حضور در محل، جسد فرد متوفی را از داخل محوطه ریلی خارج کردند. این در حالی است که در پی وقوع این حادثه تلخ، در حرکت قطارهای خط چهار مترو وقفه‌ای به وجود آمد که پس از مدتی اوضاع به حالت عادی بازگشت.

گفتنی است پدیده خودکشی در مترو تهران منحصر به رویداد امروز نیست و هر از چندگاهی شاهد تکرار این خبر هستیم. روندی ناخوشایند که نمی‌دانیم راه جلوگیری از تداوم آن چیست اما تکرار آن موجب شده برخی پیشنهادات از جمله نرده کشی لبه سکوهای مترو مطرح شود؛ هرچند نمی‌دانیم اجرای چنین روش هایی تا چه اندازه می‌تواند اثربخش باشد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *