جزییاتی از سانحه هوایی در مشهد+عکس

یک فروند هواپیمای مسافربری شب گذشته از باند فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد خارج شد.

براساس این گزارش، این هواپیمای ام دی ۸۳ متعلق به هواپیمایی زاگرس بوده است که دچار آسیب جدی شده و بال هواپیما نیز شکسته است.

سانحه خروج هواپیما از باند در فرودگاه مشهد تلفات جانی نداشت

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ضمن تائید خروج یک فروند هواپیما از باند فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهدمقدس گفت: خروج این هواپیما از باند خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

جزئیات تکمیلی از خروج هواپیمای مسافربری از باند فرودگاه مشهد

محمد باقر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی نیز اظهار داشت: پرواز اصفهان – مشهد شرکت هواپیمایی زاگرس کمتر از یک ساعت قبل، هنگام فرود آمدن در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد از باند خارج و چرخ هواپیما دچار آسیب شد.

وی افزود: تمامی ۱۵۴ مسافر و خدمه این پرواز در سلامت کامل به سر می‌برند، مسافران در دقایق اولیه از هواپیما خارج و به ترمینال پروازهای داخلی منتقل شدند.

آسیب‌دیدگی بال و چرخ هواپیما/بررسی سانحه از سوی کارشناسان هواپیمایی کشوری

قاسم زاده تصریح کرد: علت بروز این سانحه توسط کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری بررسی می‌شود، شنیده‌ها حاکی از آن است که بال و چرخ هواپیما دچار آسیب جدی شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروازهای خروجی انجام و پروازهای ورودی به فرودگاه به دلیل بارش برف و کاهش دید انجام نمی‌شود.

انتقال ۷ مصدوم سانحه هوایی مشهد به مراکز درمانی

قاسم زاده همچنین در ارتباط با مصدومان سانحه اظهار داشت: تعدادی از مسافران به‌دلیل ضرب‌خوردگی و کوفتگی دچار صدمه شده بودند.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی افزود: این ۷ مصدوم به اورژانس فرودگاه و تعدادی نیز به مراکز درمانی منتقل شدند البته آسیب‌دیدگی این افراد جدی نبوده است.

اعزام تیم بررسی سانحه به مشهد

همچنین مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هواپیمای اصفهان- مشهد شرکت هواپیمایی زاگرس از باند خارج شد.

محمد سعید شرفی اظهارداشت: پرواز شماره ۴۰۱۰ مسیر اصفهان – مشهد شرکت هواپیمایی زاگرس ساعت ۱۹:۴۰ به وقت محلی پس از فرود در فرودگاه هاشمی نژاد مشهد از باند خارج شد.
وی با بیان اینکه خوشبختانه هیچ آسیبی به مسافران این پرواز نرسیده است، افزود: تیم بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری به محض مخابره این خبر جهت بررسی های لازم به مشهد مقدس اعزام شدند.

  تسنيم

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *