حادثه برای کودک به خاطر عمل غیر علمی پزشک + عکس

چند ماه پیش کودکی در بیمارستان خمین قربانی انجام عمل ناصحیح پزشکی شد و اکنون در لرستان شاهد بخیه نادرست و کار غیرحرفه‌ای پزشک با ظاهر متخصصی دیگری هستیم که عملش سبب عفونت شدید پای یک دختربچه شده و در عملکردش ۱۴ تخلف پزشکی به ثبت رسیده است.

عمل غیر علمی پزشک

عبدالحسین مرادپور رئیس شبکه بهداشت شهرستان دلفان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: هفته گذشته دختربچه هشت‌ساله‌ای به دلیل فرورفتن یک سوزن خیاطی در پاشنه پایش به بیمارستان ابن‌سینا نورآباد مراجعه می‌کند که متأسفانه به خاطر انجام کار غیرعلمی پزشک متخصص ارتوپد این بیمارستان پاشنه پای این دختربچه دچار پارگی و عفونت می‌شود.

وی افزود: متأسفانه پزشک ارتوپد بیمارستان ابن‌سینا کار خوب انجام نداده است و این بیمار اکنون به درخواست خانواده‌اش برای درمان به بیمارستان کرمانشاه مراجعه کرده است.

سرپرست بیمارستان ابن‌سینای دلفان بابیان اینکه این پزشک تاکنون ۱۴ مورد تخلف داشته است عنوان کرد: عدم صلاحیت این پزشک قبل نیز به مرکز استان ارائه‌شده بود اما با توجه به کمبود پزشک به فعالیت خود ادامه داده بود ولی اکنون با پیگیری‌های انجام‌شده مسئولان مرکز استان با عدم نیاز این پزشک موافقت کرده‌اند.

عمل غیر علمی پزشک

 
تسنيم

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *