امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

زنده پیدا شدن باورنکردنی سرباز جنگ جهانی دوم + تصاویر

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

امدادگران شرکت دانلد آمریکا برای برگرداندن اجساد سه تن از افرادی که در ده سال گذشته ۴۰ متر زیر برف‌ کوهستان‌های نروژ مدفون شده بودند به همراه ستوان جان پیج هارد و سرجوخه لورن هاوارد، هلیکوپترشان در یک یخچال طبیعی در شمال نروژ سقوط کرد.

پیدا شدن امداد گر جنگ جهانی دوم به صورت زنده + تصاویر
ماموریت برای پیدا کردن اجساد این سه نفر به خاطر صعب العبور بودن منطقه با مشکل اساسی رو به رو شد که این امر با پیشنهاد لوران سرتیم این گروه نجات به وسیله کشتی‌های قطب نورد انجام شد.
برای پیدا کردن این اجساد امداد گران آمریکایی علاوه بر سرزمین‌های قطب شمالی نروژ سراسر منطقه کانادا، ایرلند، و ایسلند را جستجو کردند زیرا تصور می کردند که این افراد برای ساخت سنگری در برابر دشمنان از زمان جنگ‌جهانی دوم ممکن است به مناطق دیگر سفر کرده باشند.
پیدا شدن امداد گر جنگ جهانی دوم به صورت زنده + تصاویر
نانسی‌ پریچارد در این رابطه می‌گوید برادرم در حالی که ۱۹ سال سن بیشتر نداشت در نوامبر ۱۹۴۲ ناپدید شد که اگر در این عملیات زنده باشد سن تقریبی او ۹۳ سال است. نانسی پریچارد و همسرش کراوزه بیش از این در ژوئن ۲۰۱۲ سفری به این مناطق داشتند اما موفق به پیدا کردن حتی جسد برادرش نشدند اما او در آن زمان امیدش را از دست نداده و با ارسال نامه‌ای به شرکت امدادی آمریکا به فکر پیدا کردن برادرش شد.
شایان ذکر است یک گروه دریایی متعلق به ایالت سیاتل آمریکا به کمک خانم پریچارد آمده و با اکتشاف و شکاف برف‌های عظیم در کوهستان‌های کانادا‌، ایرلند،‌ برادرش را با بدنی سالم در یک غاری در کشور ایرلند پیدا کردند.
پیدا شدن امداد گر جنگ جهانی دوم به صورت زنده + تصاویر
گفتنی است، آقای پریچارد علت سالم بودن بدنش را نداشتن استرس و تغذیه مواد غذایی سالم و طبیعی همچنین برف نوردی دانست.

باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,668
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۶