امروز : شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

اغفال دختران جوان در شبکه اجتماعی لاین

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس
فردی در شبکه اجتماعی لاین که اقدام به فریب دختران و اخاذی از آنان می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش شرق، سرهنگ سیدموسی حسینی، رئیس‌پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان فارس، اظهار کرد: دختر جوانی پس از مراجعه به پلیس فتا و طرح شکایتی ادعا کرد در شبکه اجتماعی لاین با فردی که آگهی واگذاری وام خودرو داده بود آشنا شد و بعد از پرس‌وجو درباره میزان وام و نحوه واگذاری آن، با وی قرار ملاقات گذاشت.

وی ادامه داد: این دختر جوان پس از ورود به محل قرار، با وجود گفته آن فرد که آدرس اعلامی محل کار اوست، متوجه شد وارد یک منزل مسکونی شده است.

رئیس‌پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان فارس بیان کرد: فرد بزهکار پس از ورود این دختر جوان به منزل، اقدام به اخاذی از وی کرده بود که با توجه به حساسیت موضوع، پرونده به طور ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ حسینی افزود: مأموران پس از ورود به محل جرم و تحقیق از اهالی متوجه شدند آدرس اعلامی، منزل یکی از دوستان فرد اخاذ است که با تلاش مأموران کمتر از ٢٤ ساعت متهم شناسایی، ‌دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

وی افزود: متهم که در ابتدا از اخاذی ابراز بی‌اطلاعی می‌کرد، پس از دیدن مستندات و ادله دیجیتال، لب به سخن گشود و در بازجویی‌ها به جرم خود اقرار کرد و روانه زندان شد.

رئیس‌پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان فارس به شهروندان متذکر شد: شبکه‌های اجتماعی به هیچ‌وجه مکان مناسبی برای اعتماد و بازگوکردن مشکلات شخصی نیستند، چراکه افراد در این شبکه‌ها معمولا خود واقعی نیستند و همین مسئله باعث شده این شبکه‌ها جولانگاه افراد سودجو قرار گیرند.

 

اخبار  حوادث  – شرق

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,672
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۶