امروز : دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

نامه اداره حقوقی بانک کشاورزی به سایت یک پارس مبنی بر درج یک خبر

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

در پی درج خبری مبنی بر هک بانک کشاورزی جهرم اداره کل حقوقی بانک کشاورزی طی ایمیلی با این وبسایت خبر منتشر شده را جعلی خواند 

سایت خبری یک پارس ضمن انتشار این نامه توضیحاتی در ذیل جهت خوانندگان  عزیز خود بیان میدارد.

۱-سایت یک پارس پرینت حساب بانکی شخصی که در ان مبلغ اعلام شده در ان خبر  منفی نشان داده شده را در اختیار دارد

۲-شخصی که ادعا میکند از حساب وی مبلغی حدود ده ملیون تومان پول نقد از عابر بانک برداشت شده:خود این خبر را منتشر کرده و برای اولین بار نیز با خبرنگار یک پارس این موضوع را به مشورت گذاشته است.

۳-شاید عنوان  هک بانک کشاورزی برای این خبر صحت نداشته باشد اما از مسئولان بانک خواهش می شود این موضوع را برای مردم روشن نمایند که دقیقا چه اتفاقی افتاده است که شخصی توانسته با یک کارت از یک عابر بانک مبلغی این چینی پول نقد برداشت نماید.

۴-به فرض خبر هک شدن صحیح نباشد اما  همه کارشناسان میدانند نفوذ به سیستم از هر طریقی هک محسوب میشود لذا همین که شخصی موفق شده از به قول شما اختلال سیستمی استفاده نماید و این چنین پولی برداشت کند  خود نیز نوعی نفوذ یا هک محسوب میشود و هیچ بعید نیست یک بار دیگر چنین اتفاقی نیفتد.

۵-سایت خبری یک پارس تابع قوانین و نظام مقدس جمهوری اسلام ایران میباشد و درج این خبر تنها جهت اگاهی مسولان بانک و مردم صورت پذیرفته تا مسئولان عزیز بانکها بتواننند از تکرار چنین اتفاقاتی جلوگیری نمایند بدیهیست پیشرفت نظام بانکی کشور در همه زمینه ها ارزوی قلبی همه مردم سرزمین اسلامی میباشد.

۶-بانک کشاورزی و نیز سایر بانکها نیز می توانند توضیحات تکمیلی خود را در خصوص اتفاق به وجود امده البته نه با زبان تهدید برای این سایت ارسال نمایند تا اذهان عمومی در این مورد روشن گردد،

لذا این تارنمای اماده ی ارائه هر نوع توضیح و روشنگری در این مورد می باشد.

با تشکر

مدیریت یک پارس

 

 

 

ارسال نظرات

3 دیدگاه برای “نامه اداره حقوقی بانک کشاورزی به سایت یک پارس مبنی بر درج یک خبر”

 1. جوهر گفت:

  ده میلیون پول نقدتویک روز عجب بانکهایی داریم ماتابرم پولم ازبانک کوثربردارم ولی فک کنم امنیت این موسسه بیشترباشه نگه میدارم انشاله که دزدی نشه

 2. سینا گفت:

  مسول خبریک پارس خواهشااینهمه دزدیاانتشارندین به مسولین بانکهاتاحدودی لطمه وارد میشه گناه دارن بندگان خدا بذاردزدیشون ادامه بدن میدونی که تهدیدم میکنن…..

 3. رضا گفت:

  سلام خسته نیاشید

  میگم این اختلال سیستمی چرافقط توبانک کشاورزی رخ داده؟

  خییلی عجیبه ده میلیون پول نقد خوب که بیشترپول نداشته وگرنه ………….

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

 • 0
 • 17,705
 • مرداد ۱, ۱۳۹۶