امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

اردوغان قهر کرد و از مراسم خاکسپاری محمدعلی کلی بیرون رفت!

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

«رجب طیب اردوغان» رئیس جمهوری ترکیه، مراسم خاکسپاری محمد علی کلی را به نشانه اعتراض ترک و از آمریکا عازم ترکیه شد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری دوغان عصر جمعه نوشت، هنوز اظهار نظر رسمی در این باره نشده ولی گفته می شود دو ادعا علت اعتراض و قهر اردوغان است.

رئیس‌جمهوری ترکیه که برای شرکت در مراسم خاکسپاری محمد علی کلی بوکسور اسطوره‌ای آمریکا به ایالت کنتاکی سفر کرده بود، با هواپیمای اختصاصی به همراه چند تن از مقامات این کشور، زودتر از موعد مقرر آمریکا را به مقصد ترکیه ترک کرد.

به نوشته دوغان برخی منابع گفتند، با این قصد اردوغان که می خواست قطعه پارچه ای از پوشش کعبه معظمه را روی تابوت کلی قرار دهد مخالفت شده است. منابع دیگری نیز ادعا کردند که مخالفت مسئولان با قرائت قرآن از سوی «محمد گورمز» رئیس دیانت ترکیه در مراسم خاکسپاری کلی موجب عصبانیت اردوغان شده است.

این در حالیست که پیش از عزیمت اردوغان به آمریکا «باب گونل» سخنگوی خانوادگی محمد علی کلی گفته بود که در مراسم تدفین قهرمان اسطوره ای بوکس جهان برنامه ای برای سخنرانی رئیس جمهوری ترکیه و پادشاه اردن وجود ندارد.

«باب گونل» گفت: قرار بود رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و ملک عبدالله پادشاه اردن در این مراسم سخنرانی کنند ولی به دلیل اضافه شدن دو سخنران دیگر به این مراسم، جایی برای سخنرانی مقامات خارجی وجود ندارد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,661
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۶