روایتی دردناک از قطع دست یک نوجوان توسط داعش!

حکم قطع دست “بشار” نوجوان  ۱۶ سالۀ نوجوان اهل سوریه  حدود ۷ ماه پیش به فتوای اسلامگرایان گروه اسلامی/تروریستی داعش در شهر “الهول” اجرا شد.

روایتی دردناک از قطع دست یک نوجوان توسط داعش!خبرگزاری فرانسه در گزارشی  به نقل از این نوجوان گفت:وی پس از بازگشت از دیدار با برادرش از حسکه باز می گشته است،که اعضای گروه اسلامی داعش وی را در گشت ایست و بازرسی به اتهام سرقت تلفن همراه بازداشت میکنند و پس از مورد ضرب و شتم قرار میدهند تا به سرقت تلفن همراه کاری که انجام نداده بود اعتراف کند!

پس از این اعتراف او را به پایگاه خود در شهر  “الشدادی” منتقل و ۴۰ روز زندانی میکنند،که پس از آن وی را با وعده آزادی سوار بر خودرو کرده و با چشم بند به مکانی که عده ای از مردم گرد هم جمع شده بودند منتقل میکنند،این نوجوان میگوید:وقتی مردم را دیدم، فکر کردم که می‌خواهند سرم را از تنم جدا کنند؛ سعی کردم فرار کنم ولی نتوانستم زیرا دستانم را بسته بودند، من را کنار میز نشاندند.

این نوجوان در ادامه میگوید:در آغاز مقاومت کردم و نگذاشتم دستم را بگیرند، ولی آنان من را کتک زدند و با آمپول من را بی‌هوش کردند و دستم را بریدند، وقتی به هوش آمدم، متوجه شدم که در بیمارستان هستم و دستم قطع شده است.

بر اساس اسلام اگر زن و یا مردی مرتکب دزدی شود ، مجازات آن  ، بریدن دست او است.

در سوره مائده آیه ۳۸ آمده است:”وَ السَّارِقُ وَ السَّارِقَةُ فَاقْطَعُوا أَيْدِيَهُما جَزاءً بِما کَسَبا نَکالاً مِنَ اللَّهِ وَ اللَّهُ عَزيزٌ حَکيمٌ”
دست مرد دزد و زن دزد را ، به کیفر عملی که انجام داده اند ، بعنوان یک مجازات الهی، قطع کنید!و الله  توانا و حکیم است.

 

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *