امروز : شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

ویدیو: تایید رسمی مرگ مسعود رجوی سرکرده گروهک منافقین

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

ترکی الفیصل در حضور مریم رجوی، از مرگ مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین خبر داد؛ خبری که با توجه به ناپدیده بودن رجوی در سال‌های اخیر به عنوان گمانه اصلی مورد توجه ناظران امنیتی بود و اکنون رسماً تایید شد.

به گزارش «تابناک» و به نقل از العربیه، «ترکی الفیصل» رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان در اجتماع حامیان منافقین در پاریس، از مرگ مسعود رجوی سرکرده این گروهک تروریستی خبر داد. الفیصل خطاب به مریم رجوی از مسعود به عنوان «همسر مرحومتان» یاد کرد. پس از افشای (احتمالاً ناخواسته) این خبر توسط ترکی الفصیل و انعکاس رسانه‌ای آن، سازمان منافقین از طریق صدای آمریکا کوشید این خبر را تکذیب کند.

رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان در این اجتماع به اهداف شوم رژیم عربستان و همبستگی این رژیم با منافقین اعتراف کرد و گفت: من هم می‌خواهم که رژیم (ایران) سقوط کند.

پیش از این اکونومیست در سال ۲۰۰۹ گزارش کرده بود، از زمان اشغال خاک عراق توسط نیروهای آمریکایی اطلاع دقیقی از وضعیت مسعود رجوی در دسترس نیست و کسی از زنده یا مرده بودن او خبر ندارد، هرچند که اکثریت عقیده دارند که او زنده نیست.تایید رسمی مرگ مسعود رجوی سرگرده گروهک منافقین

تایید رسمی مرگ مسعود رجوی سرگرده گروهک منافقین

مسعود رجوی سرکرده گروهک منافقین که قدرت گیری در این گروهک را در سال‌های پیش از انقلاب با لو دادن عناصر اصلی این گروه به ساواک و در سال‌های پس از انقلاب با تسویه حساب‌های درون گروهی پی گرفته بود، در نهایت پس از ورود منافقین با فاز جنگ مسلحانه علیه مردم ایران از سی خرداد ۱۳۶۰ و در نهایت با کشته شدن موسی خیابانی مهره اصلی منافقین در ۱۹ بهمن ۱۳۶۰، نفر شماره یک این گروه تروریستی شد.

همزمان رجوی به عنوان متحد صدام حسین، بخش عمده اعضای گروهک تروریستی‌اش را عراق منتقل کرد و منافقین برای دوره‌ طولانی علاوه بر هزاران مورد ترور و به شهادت رساندن ده‌ها هزار ایرانی از جمله گروهی از مهم‌ترین سیاستمداران و تصمیم‌گیران کشور، اقدام به ارائه اطلاعات درباره عملیات‌های ایران و لو دادن برنامه‌ها و موقعیت‌های رزمندگان ایران در دفاع مقدس می‌کرد که کثیف‌ترین نوع خیانت به کشور تلقی می‌شد.

رجوی در مرداد ۱۳۶۷ با این توهم که در صورت حمله به ایران با استقبال مردم مواجه می‌شود، قطار نیروهایش را به سمت ایران گسیل کرد که با مقاومت شدید مردمی و سپس حضور نیروهای نظامی کشورمان، بخش عمده توان نظامی منافقین در این عملیات که نام مرصاد به خود گرفت، نابود شد. پادگان اشرف پس از این شکست به یک زندان بزرگ برای اعضای منافقین تبدیل شد و گزارش‌های وحشتناکی درباره اعضای این گروه از سوی نجات یافتگان منتشر شده است.

منافقین در فروردین ۱۳۷۸ امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی که نقش محوری در موفقیت این عملیات داشت را در مقابل منزل مسکونی‌اش در تهران به ضرب گلوله ترور کردند و به شهادت رساندند.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

2 دیدگاه برای “ویدیو: تایید رسمی مرگ مسعود رجوی سرکرده گروهک منافقین”

  1. ناشناس گفت:

    عذابش الیم باد در جهنم. امیدوارم ترکی فیصل هم هر چه زودتر در جهنم بهش ملحق بشه. آمین

  2. ناشناس گفت:

    تو عمرم بد کسی رو نخواستم..ولی این کثافت که خون هم وطن هاشو بی گناه ریخت و کشتن هموطن هاش افتخار میکرد .. از صمیم قبلم خوشحال شدم که گور به گور شد ……حیف هست کثافت وطن فروشی مثل اونو به خاک بزارن…….حیف خاک که این مزدور نجس رو باید تحمل کنه…

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب

امار سایت

  • 0
  • 17,668
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۶