قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

۶۰میلیون تومان خرج زنی کردم که مرد بود

رئیس پلیس فتای کرمان از دستگیری مردی که با معرفی خود به عنوان یک زن در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری ۶۰۰ میلیون ریالی از یک مرد کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ کامبیز اسماعیلی در این‌باره گفت: چندی پیش در پی مراجعه فردی مبنی بر کلاهبرداری ۶۰۰ میلیون ریالی از وی در اینترنت پرونده‌ای در این خصوص در پلیس فتا تشکیل شد.

وی در تشریح جزئیات شکایت این مرد افزود: ماجرا از این قرار بود که شاکی حدود یک سال در شبکه اجتماعی تلگرام با فردی که خود را یک خانم معرفی کرده بود آشنا شده و به هم قول ازدواج داده بودند و شاکی هم به خیال این که همسر ایده آل خود را پیدا کرده در طول این مدت مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال به صورت های مختلف به حساب متهم واریز کرده است.

رییس پلیس فتای کرمان ادامه داد: این مرد زن نما چنان اعتماد شاکی را جلب کرده بود که در آخرین مرحله فرد مورد نظر پول بازنشستگی پدرش را نیز به حساب خانم تلگرامی واریز کرده و بعد از آن متهم ارتباط خود را با شاکی قطع کرده بود.

اسماعیلی با بیان اینکه سرانجام کارشناسان پلیس فتا با استفاده از امکانات فنی و پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند، گفت: متهم که یک مرد بود و خود را جای خانم معرفی کرده بود طی احضاریه‌ای به پلیس فتا فراخوانده شد و وی با توجه به مستندات موجود به این عمل اعتراف کرد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی فتا، رئیس پلیس فتای کرمان با بیان اینکه متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد، افزود:‌ هویت افراد در فضای مجازی مجهول است و کاربران نباید به هیچ فردی اعتماد کنند چرا که زمینه سوء استفاده‌های مادی و غیرمادی از آنان فراهم می‌شود.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب