امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۵ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

حال و هوای این روزهای بابک زنجانی در اوین

مجله خبری علمی تفریحی یک پارس

بابک زنجانی که در هفته گذشته به دلیل بیماری گوارشی دو روز به بیمارستان منتقل شده و دوباره به زندان بازگشته است، بنابر ادعای وکیلش ممکن است تحت عمل جراحی قرار گیرد.

به گزارش یک پارس به نقل از میزان هفته گذشته بود که رسول کوهپایه زاده وکیل مدافع بابک زنجانی از ابتلای متهم نفتی به یک بیماری گوارشی خبر داد و گفت: موکلم دو بار برای درمان به بیمارستان آتیه مراجعه کرده و یک نصف روز نیز بستری شده و احتمال عمل جراحی وی وجود دارد.

اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها نیز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان ضمن تایید خبر بیماری متهم نفتی اظهار کرد: بابک زنجانی در هفته گذشته دو روز به بیمارستان منتقل شده و دوباره به زندان بازگشته است.

آخرین وضعیت جسمانی بابک زنجانی را از وکیل وی جویا شدیم که رسول کوهپایه زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان مدعی شد: موکل بنده در هفته جاری دیگر به بیمارستان اعزام نشده است.

وی افزود: وقتی موکلم هفته گذشته به بیمارستان مراجعه کردند، آزمایش‌های تشخیصی انجام شده و پزشک معالج تجویز دارو کرده‌اند و آنطور که مطلع هستم پزشک تشخیص داده‌اند که اگر به داروها جواب ندهد بابک زنجانی باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

حال باید دید آنطور که وکیل متهم نفتی عنوان کرده است، بابک زنجانی به تیغ جراحی سپرده می‌شود یا خیر؟

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب