امروز : چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

دیدنیها

تبلیغات متنی

محاصره حلب کامل شد

یک فرمانده نظامی سوری عنوان داشت که ارتش این کشور کنترل کامل منطقه بنی زید، یکی از مهمترین مواضع جبهه النصره در شمال شهر حلب را به دست گرفته است.

عکس ارشیوی است

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک ، این فرمانده میدانی گفت: ارتش سوریه بعد از فرار شبانه اکثر نیروهای مسلح و باقی گذاشتن تجهیزات و سلاح‌های سنگینشان وارد منطقه بنی زید شد و در جریان آن عملیات نظامی خود را برای تامین امنیت حلب کامل کرده و کنترل کامل منطقه بنی زید را به دست گرفت.

منابع میدانی از خروج برخی از شهروندان از مناطق شرقی شهر حلب به سمت مناطق غربی تحت کنترل ارتش سوریه از طریق گذرگاه منطقه بستان القصر خبر دادند.

برخی منابع اظهار داشتند که ارتش سوریه همزمان با پیشروی از سمت میدان ارتباطی اللیرمون به سمت ضهره عبدربه، گروهی از افراد مسلح را در این منطقه تحت محاصره قرار داده است.نیروهای سوریه موفق شدند کنترل گاراژهای عفرین و السکن الشبابی و همه ساختمان‌ها و کارگاه‌های اللیرمون را به دست گیرند. مسئله‌ای که به معنای تکمیل محاصره حلب است.

در همین حال،استفان دیمیستورا، نماینده سوریه در سازمان ملل در نشست خبری اظهار داشت ذخایر کالاهای اساسی در مناطق تحت کنترل مخالفان در حلب فقط برای مدت دو الی سه هفته کافی است.

وی با اشاره به طرح روسیه در خصوص گشایش گذرگاهها برای عملیات بشردوستانه گفت مسکو در این خصوص با سازمان ملل مشورت نکرده است.

دیمیستورا افزود: مقامات نظامی روسیه و آمریکا به منظور مذاکره در خصوص جزئیات طرح همکاری در مورد سوریه در ژنو حضور خواهند یافت.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

*

code

آخرین مطالب