قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

نوشته های تازه

تبلیغات متنی

  ارتش انگلیس برای روسیه خط و نشان کشید

  5819dc1b0312e - ارتش انگلیس برای روسیه خط و نشان کشید

  وزیر دفاع انگلیس در جمع کمیته منتخب دفاعی پارلمان این کشور گفت، ارتش انگلیس تا دو سال آینده آماده نبرد نظامی با روسیه خواهد بود.
  وزیر دفاع انگلیس در جمع کمیته منتخب دفاعی پارلمان این کشور گفت، ارتش انگلیس تا دو سال آینده آماده نبرد نظامی با روسیه خواهد بود.

  به گزارش فارس، «سر مایکل فالن» وزیر دفاع انگلیس در جمع کمیته منتخب دفاعی پارلمان گفت تا دو سال آینده آماده جنگ در تقابل با روسیه است.

  به نوشته روزنامه میرور، وزیر دفاع انگلیس در جمع نمایندگان پارلمان خبر داد، ناتو (سازمان پیمان آتلانتیک شمالی) در حال بیدار شدن نسبت به چالش و تجاوزات روسیه است و متحدان عضو ناتو آماده مقابله با نیروهای «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه خواهند بود.

  این عضو کابینه دولت انگلیس ضمن اشاره به تهدید رو به رشد از سوی مسکو گفت، سال جاری و سال‌های پیش از آن تجاوزات زیادی از سوی روسیه مشاهده شده که در زمینه‌های هوایی و دریایی بودند.

  مایکل فالن در پاسخ به سوالی درباره قابلیت نظامی انگلیس برای مقابله با روسیه در سال‌های ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ گفت ارتش انگلیس آماده برداشتن گام‌های بیشتر در چنین شرایطی هست. وی تاکید کرد انگلیس خودش به تنهایی به جنگ با روسیه نمی‌رود بلکه به عنوان عضوی از ناتو دست به این اقدام دست خواهد زد.

  هفته گذشته انگلیس اعلام کرد ۸۰۰ نیروی نظامی به استونی در نزدیکی مرز روسیه اعزام می‌کند و این اقدام در راستای مقابله با تهدید رو به رشد از سوی روسیه است.

  مطالب مرتبط

  ارسال نظرات

  پاسخی بگذارید

  آخرین مطالب

  تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۸
  شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنج شنبهجمعه
  « خرداد  
  ۱۲۳۴۵۶۷
  ۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
  ۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
  ۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
  ۲۹۳۰۳۱