دفاع الهام شاهین بازیگر زن مشهور از بشار اسد

دفاع بازیگر زن مشهور از بشار اسد

الهام شاهین در یک برنامه زنده تلویزیونی گفت: این بار حلب از چنگ تروریست ها آزاد شد و به

دفاع بازیگر زن مشهور از بشار اسدآغوش مردم سوریه بازگشت و من و هر انسان عاقلی از آزادی حلب و شکست تروریست‌ها خوشحالیم. آیا انسان عاقلی پیدا می‌شود که با تروریسم مخالف نباشد؟

وی در برنامه ۹۰ دقیقه شبکه مصری المحور افزود: حقیقت آن است که تروریست‌ها بر مناطقی احاطه پیدا کرده‌اند، و ارتش سوریه که در برابر آنها ایستاده، بخشی از ملت سوریه است. ارتش سوریه از ملت سوریه جدا نیست. از هر خانه‌ای، یک نفر عضو ارتش است. برادر و پدر و فرزند هر خانواده سوری در ارتش است. اما طرف مقابل چطور؟! تروریستهای طرف مقابل، از چندین کشور آمده اند و اجیرشده و مزدور هستند. من گزارشی در شبکه العربیه دیدم – و فایل آن را نزد خود نگه داشته‌ام- که می گوید: مزدورانی از ۳۵ کشور، با ارتش سوریه می‌جنگند.

شاهین ادامه داد: خب من می خواهم از شما بپرسم که آیا اتباع این ۳۵ کشور، از حکومت بشار اسد، ضرر و زیانی دیده‌اند؟!… ببینید..! من نه اسد را می‌شناسم و نه هرگز او را ندیده‌ام، اما با مردم سوریه هستم. ارتش هم از مردم سوریه است. اما جنگجویان مقابل ارتش از کجا آمده اند؟ از قفقاز و مالزی و افغانستان و مصر و قطر و عربستان و خیلی ملیت‌های دیگر..! مردم آن کشورها، از بشار اسد ضرر و زیانی ندیده اند، اما مزدورند و اجیر شده اند و جنگ و کشتار و ویرانی، شغل و حرفۀ آنهاست…

وی در ادامه افزود: من به عنوان زنی از جهان عرب، باید نظرم را بگویم و اعلام می کنم که از نگاه من، بشار اسد کسی است که تلاش می کند کشورش را از چنگ تروریسم نجات دهد… عده ای شب و روز برای اسد دعا می کنند و می گویند: چطور اسد توانسته ۶ سال مقاومت کند؟..
منبع: العالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.