قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : دوشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

وزیران دولت به استقبال ایرباس رفتند کجاست آبروی ملی؟

بر اساس اخبار منتشر شده امروز اولین فروند از هواپیماهای خریداری شده ایران از شرکت ایرباس، وارد کشور خواهد شد؛ معامله ای که بر اساس برجام انجام شده است و برای ایرانیان از آنجاکه آغازی بر رفع تحریم های چندین ساله صنعت هوایی کشور است، اهمیتی نمادین دارد.

به گزارش «تابناک» اولین خرید صنعت هواپیمایی کشور امروز بعد از ظهر در فردوگاه مهر آباد تهران بر زمین خواهد نشست و احتمالا خوشحال تر از هر فرد دیگری، این آخوندی وزیر راه است که پس از قریب به چهار سال ناکامی در این وزارتخانه، امروز می تواند در مقابل دوربین های تلویزیونی جولان دهد! جولانی که متاسفانه به نظر می رسد ممکن است به سوی آبروریزی ملی هم پیش رود.

بر اساس این گزارش، شنیده شده است که از چند تن از وزرای دولت دعوت شده که در مراسم استقبال رسمی از یک فروند ایرباس، امروز در فرودگاه مهر آباد تهران حضور داشته باشند؛ خبر تاسف باری که ایران و ایرانیان را در انظار بین المللی به تمسخر واخواهد داشت؛ که چند وزیر ایرانی برای استقبال از یک فروند هواپیما در فرودگاه حاضر می شوند و احتمالا تک به تک و به صورت جمعی با این هواپیما عکس یادگاری خواهند گرفت. پیش بینی واکنش توام با تمسخر رسانه های داخلی ، منطقه ای و بین المللی به استقبال مقامات سطح بالای ایران از ورود یک هواپیما، چندان کار سختی نیست و در کسری از ثانیه اگر این اتفاق رخ دهد یک آبروریزی ملی رخ خواهد داد.

رسانه ای کردن و اطلاع رسانی درباره دستاوردهایی که بر اساس توافق هسته ای به دست آمده است، نه تنها نکوهیده نیست که در این ایام که فقط صحبت از ناکامی در این عرصه هست، کاری لازم و ضروری است؛ حتی در اهمیت نمادین آن که نشان دهنده توان ایران در رفع تحریم های ظالمانه است هم تریدی نیست؛ اما اینکه چندین وزیر ایرانی پیش پای یک فروند هواپیما صف بکشند و مراسم فرش قرمز و استقبال از این شی آهنی را ترتیب دهند هم قابل قبول نیست .

شاید ضروری باشد برخی از وزرای محترم کابینه، امروز دعوت احتمالی برای شرکت در مراسم ورود یک فروند هواپیما به ایران را اجابت نکنند تا هم در این آبروریزی ملی شرکت نکنند و هم چهره کشور را در عرصه های بین المللی و منطقه ای مخدوش نکنند! آقایان وزرا اگر ذره ای به حیثیت دولت جمهوری اسلامی فکر کنند متوجه خواهند شد که شرکت مراسم فرش قرمز برای یک هواپیما، در حقیقت موجب وهن دولت جمهوری اسلامی و شخص آنان در مقام عالی وزارتخانه های کشور است.

آقایان وزرا اهیمت پایان یافتن تحریم صنعت هوایی کشور، بر کسی پوشیده نیست؛ اتفاقا خیلی هم برای ایرانیان اهمیت دارد؛اما لطفا امروز را به کارهای عقب افتاده تان برسید و مراسم استقبال از یک هواپیما را که احتمال زیاد اجرا می شود را به مقامات پایین تر خود بسپارید شاید آبرو ریزی کمتری صورت گیرد.
عکس متعلق به عبور ترانزیتی یک هواپیمای ایرباس از ایران و عکس یادگاری مقامات فرودگاهی و خبرنگاران با این هواپیماست

حضور وزرای دولت در مراسم استقبال از ایرباس؛آبروریزی ملی؟!

ارسال نظرات

9 دیدگاه برای “وزیران دولت به استقبال ایرباس رفتند کجاست آبروی ملی؟”

 1. ناشناس گفت:

  این استقبال از یه هواپیما نیست … استقبال از اولین نشانه عینی رفع تحریم هایی یه قدمت یک عمره

 2. ناشناس گفت:

  یعنی کشتید خودتون رو، هر خراب کاری که میکنید زود میگید از دولت قبل که بهتره!!!؟ مملکت رو بندازید تو سراشیبی سقوط بعد بگید از دولت قبل که بهتره ! واقعا که…

 3. ناشناس گفت:

  آبروریزی ملی وقتی هست که هواپیمات سقوط کنه!
  وقتی هست که جرات نکنی سوار هواپیما بشی!
  وقتی هست که روت نشه بگی هواپیمای کشورت چه مدلی هست و چند سال قدمتش هست!
  وقتی هست که رسانه ات هم درصدد حل مشکلات جامعه نیست! صرفا میخواد صفحاتش پر باشه!

 4. ناشناس گفت:

  بعد از جهل سال ورود یک هواپیما باعث افتخار اقایون شده دارن با اون پز میدن ولی از اصل مطلب قافلند که این افتخار کردن نداره زیرا یک فاجعه بزرگه الان ایران باید سیصد تا از این هواپیماها باید داشته باشه نه مثل یه کشور عقب افتاده با دیدن یه هواپیما اب از لب و لوچه همشون اویزون شده

 5. ناشناس گفت:

  افتتاح یک آبریزگاه توسط احمدی نژاد آبروریزی ملی نبود ولی آغاز تحویل موضوع یک قرارداد نمادین چند میلیاردی بعد از ۴۰ سال به نظر شما دلواپس محترم آبروریزی ملی است ؟؟؟!!!

 6. ناشناس گفت:

  آبرو ریزی بالاتر این ؟؟؟ استقبال وزاری مملکت از یه هواپیما !!! خودتون خنده تون نمی گیره ؟

 7. ناشناس گفت:

  شما ادرس رو طبق معمول عوضی رفتی . اون کدهمه ساله ات هم نشاندهنده همه چیز است . واقعادرد شما درد یک دوست نظام است و یا مشکل شما و امثالهم چیز دیگری است ؟ من نمی دانم ولی بخواهم روی همین نظرشما متمرکز شوم شواهد می گوید که مشکل شما این حرفها نیست
  امیدوارم چاپ شود .

 8. ناشناس گفت:

  بنظر توهم زيادي هم باث درد سر مي شودو دوستان .كارخانه خودرو سازي درست درمون ندارد.حتما هواپيما مي توانيد بسازيد.

 9. ناشناس گفت:

  آبروی ما اون روزی خواهد رفت که فرسوده بودن ناوگان فرسوده هوایی ما منجر به خدمات ضعیف و حوادث متعدد بشه. قدردان زحمت مسئولین باشیم و از زمین و زمان ایراد نگیریم.
  پاسخ ها

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

آذر ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« آبان    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰