امروز : شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

قتل مادربزرگ براي ۳۳ هزارتومان و ۲ گونی برنج

نوه ناخلف كه به طمع سرقت پول و طلا وارد خانه مادربزرگش در شهرستان گرمسار شده بود، با دست‌هاي خون‌آلود بازگشت.

به گزارش جوان، دو روز قبل بود كه زني مأموران پليس گرمسار را از قتل مادر شوهرش با خبر كرد. وقتي مأموران پليس خود را به محل حادثه رساندند، زن جوان توضيح داد: امروز براي سركشي به خانه مادر شوهرم كه زني ۷۹ ساله بود، آمدم. ابتدا زنگ خانه را زدم، اما وقتي در را به رويم باز نكرد، با كليد يدكي كه داشتم وارد شدم. در اتاق خواب بود كه پيكر بي‌جان او را در حالي كه دست و پا و دهانش بسته شده بود، پيدا كردم و با پليس ۱۱۰ تماس گرفتم.

پس از تأييد فوت زن سالخورده از سوي امدادگران اورژانس، جسد براي تشخيص علت مرگ به پزشكي قانوني منتقل شد.

كارآگاهان پليس آگاهي در بررسي صحنه جرم متوجه شدند كه عامل يا عاملان حادثه براي سرقت وارد شده و دست به قتل زده‌اند. برخی مشاهدات كارآگاهان احتمال دادند كه قاتل از نزديكان پيرزن باشد.

در شاخه ديگري از بررسي‌ها مشخص شد نوه مقتول كه پسري ۲۰ ساله است از مجرمان سابقه‌دار است كه به مصرف مواد هم اعتياد دارد. مظنون پرونده وقتي بازداشت شد، در اولين تحقيقات به قتل مادربزرگش با همدستي يكي از دوستانش اقرار كرد.

او گفت شب حادثه به همراه دوستم با انگيزه سرقت وارد خانه مادربزرگم شدم.  البته انگيزه ما فقط سرقت پول و طلا بود اما مادربزرگم از خواب بيدار شد و ما را شناخت به خاطر همين پس از بستن دست و پا و دهانش او را خفه كرديم. بعد شروع به جست‌وجوي خانه كرديم، اما فقط ۳۳ هزار تومان پول نقد پيدا كرديم. سرانجام گوشي تلفن همراه او و دو كيسه برنج را سرقت كرديم و از خانه گريختيم.

پس از اقرار نوه ناخلف بود كه همدست وي هم به دام پليس افتاد. متهم در اولين تحقيقات به جرمش اقرار كرد.

سرهنگ غلامحسين پاكدامن، فرمانده انتظامي شهرستان گرمسار گفت: همزمان با اقرار دو متهم مشخص شد كه ارزش همه اموال سرقتي حدود ۱۰۰ هزار تومان است.

وي با هشدار به خانواده‌ها گفت، همنشيني با دوستان ناباب منجر به اعتياد به مصرف مواد و بروز اعمال مجرمانه خواهد شد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 901
  • 303
  • 2,845
  • 865
  • 144,465
  • 11,521
  • مهر ۳۰, ۱۳۹۵