گوگل مپس به پلیس رو دست زد!+تصویـر

جسد فردی که حدود ۱۰ سال پیش مفقود شده بود، در درون یک خودروی مغروق در یک برکه یافت شد. چه کسی موفق‌تر بود، پلیس و کارآگاهان و یا تکنولوژی؟

تصویر خودرو در گوشه‌ی بالای این برکه مشخص است
به گزارش فرادید به نقل از ایندیپندنت، گوگل مپس از جمله اپلیکیشن‌های محبوب گوشی‌های هوشمند است که کارایی فراوانی هم دارد. این اپلیکیشن علاوه بر نقشه قابلیت نمایش ماهواره‌ای را نیز دارد.
دیوید لی نایلز در سال ۲۰۰۶ و در سن ۷۲ سالگی، پس از تشخیص ابتلا به سرطان و افسردگی به یکباره ناپدید شد و تا چندی پیش خبری از او در دست نبود.
یک فرد که شغلش تزئین درخت کریسمس است، به شبکه محلی وود تی وی گفت: «ناگهان متوجه شدم که یک ماشین در درون برکه غرق شده است. هیچ کس قبل از من آن را ندیده بود. برکه چندان تمیز نبود و آب هم بی‌حرکت نبود.» او به پلیس تماس گرفت و پلیس نیز خودروی مغروق را از داخل آب به بیرون کشید.
در درون این خودروی لجن گرفته، بقایای جسد آقای نایلز قرار دارد
آقای دیوید لی نایلز
اعضای خانواده‌ی آقای نایلز برای ادای احترام به او در کنار برکه گرد هم آمده بودند. اسکات هثاوِی، پسرخوانده‌ی آقای نایلز، می‌‎گوید: «امروز برای ما به منزله پایان یک تجسس طولانی مدت است. چرا خدا ۹ سال طولش داد، واقعا نمی‌دانم! به هر حال ما خیلی خوشحالیم. خوب است که او به خانه برگشته است.»
گرچه بقایای جسد پیدا شده هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما افسران پلیس از روی دندان و کیف پیدا شده در داخل خودرو می‌گویند که این جسد مربوط به آقای نایلز است.

فرادید

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *