قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

---

تبلیغات متنی

شاید زمان تحلیف ترامپ در آمریکا درگیری شود

احتمال درگیری هواداران و مخالفان ترامپ در روز تحلیف/واشنگتن به یک دژ نظامی تبدیل شده است

به نقل از رویترز، در آستانه برگزاری مراسم تحلیف «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، مردم این کشور برای برگزاری تظاهرات گسترده و گردهمایی‌های اعتراض‌آمیز آماده می‌شوند. تاکنون ‏سابقه نداشته است که ‏یک رئیس‌جمهور منتخب در آمریکا، ‏پیش از آن که ‏کار خود را به طور ‏رسمی آغاز کند، تا این ‏اندازه در بین مردم ‏کشورش منفور باشد.

در ‏آستانه مراسم تحلیف ‏ترامپ که قرار است ‏فردا (جمعه) انجام ‏گیرد، شهر واشنگتن، به ‏علت عدم محبوبیت بیش ‏از حد دونالد ترامپ‏، اکنون به یک دژ نظامی ‏تبدیل شده است.

در همین راستا، پلیس ‏واشنگتن خود را برای ‏حضور حدود ۹۰۰ هزار ‏نفر معترض به دونالد ‏ترامپ و افرادی که می ‏خواهند در مراسم تحلیف ‏وی حضور ‏داشته باشند، آماده می ‌کند. این میلیاردر و ‏بازرگان آمریکایی که ‏اکنون قرار است در سمت ‏رئیس جمهوری زمام امور ‏آمریکا را در دست گیرد، ‏با اظهارات و سبک ‏زندگی‌اش مردم این ‏کشور را به دو دسته تقسیم ‏کرده است.

حدود ‏‏۲۸ هزار مامور پلیس ‏برای تامین امنیت ‏واشنگتن، به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.

حدود ۳۰ انجمن برای ‏برگزاری تظاهرات و ‏گردهمایی های اعتراض‌آمیز پیش و پس از مراسم ‏تحلیف مجوز گرفته‌اند؛ اما به احتمال زیاد ‏تظاهرات و گردهمایی ‌های اعتراضی بدون مجوز ‏دیگری نیز علیه ریاست ‏جمهوری دونالد ترامپ ‏در واشنگتن انجام ‏خواهد گرفت.‏

‏در آستانه مراسم تحلیف ‏دونالد ترامپ گروه‌هایی ‏در حمایت از وی نیز در ‏واشنگتن، حضور خواهند ‏داشت و به همین علت ‏ممکن است درگیری‌هایی ‏میان هواداران و ‏مخالفان وی در پایتخت روی دهد.

مطالب مرتبط

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

تقویم شمسی

تیر ۱۳۹۷
شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱