امروز : پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۶ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

شلیک گلوله به دوربین‌های ثبت‌سرعت و ثبت‌تخلف کرمانشاه!

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از مورد اصابت گلوله و اکلیل سرنج قرار دادن دوربین های ثبت سرعت و ثبت تخلف در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

افشین لر زنگنه در جلسه ستاد جرایم خاص استان که امروز (۲۵ آبان) در محل سالن جلسات دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: نصب دوربین های ثبت سرعت و ثبت تخلف در خیابانها و بزرگراه‌های شهر کار بسیار پر هزینه ای است که متاسفانه این دوربین ها بارها توسط افراد متخلف مورد اصابت گلوله و اکلیل سرنج قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: در همین چند وقت اخیر سه مورد اصابت گلوله و کلیل سرنج به دوربین های ثبت سرعت و ثبت تخلف بزرگراه‌های کرمانشاه داشتیم که بیش از یک میلیارد ریال خسارات وارد کرده اند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: امسال رقمی بالغ بر ۲٫۵ میلیارد تومان از محل درآمدهای عمومی شهرداری کرمانشاه صرف خرید دوربین و نصب آنها در معابر و خیابانهای کرمانشاه کرده‌ایم.

لر زنگنه در ادامه تصریح کرد: موضوع سرقت کابل برق از دیگر مشکلاتی است که شهرداری کرمانشاه با آن مواجه است.

وی همچنین به موضوع نصب دوربین های مداربسته در مشاعات ساختمان و منوط کردن ارائه پایان کار ساختمان به داشتن آن اشاره کرد و گفت: این موضوع را باید با سازمان نظام مهندسی ساختمان هماهنگ کنیم که در نهایت بتوانیم در قالب مصوبه ای آن را اجرایی کنیم.

این مقام مسئول در شهرداری کرمانشاه همچنین به موضوع ساماندهی مشاغل مزاحم شهر کرمانشاه اشاره کرد و افزود: برای ساماندهی مشاغل مزاحم شهر کرمانشاه زمینی به مساحت ۱۰ هکتار در نظر گرفته ایم و مصوبه آن را در شورای شهر گذرانده ایم، اما فرمانداری کرمانشاه به این مصوبه ایراداتی گرفته که در حال حاضر به دنبال رفع آن ایرادات هستیم.

ایسنا

مطالب زیر را حتما بخوانید

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 1,013
  • 348
  • 3,068
  • 910
  • 144,765
  • 11,612
  • آبان ۵, ۱۳۹۵