امروز : سه شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۴ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

رهن و اجاره آپارتمان‌های لوکس در تهران

بازار رهن و اجاره آپارتمان‌های لوکس و ویژه پایتخت، این روزها با ترکیبی از قیمت‌های واقعی، ارزان‌تر و گران‌تر مورد توجه گروه‌های خاصی از متقاضیان مسکن است.

به گزارش «دنیای اقتصاد»، در شرایطی که همزمان با بهبود روابط سیاسی ایران با کشورهای خارجی، برخی گروه‌های سرمایه‌گذاری وارد کشور شده یا درصدد ورود به پایتخت و سایر شهرها هستند، بازار اجاره آپارتمان‌های لوکس شهر تهران با بازدیدهای بیشتری نسبت به قبل مواجه شده است. در میان فایل‌های اجاره مربوط به مناطق لوکس پایتخت، آپارتمانی ۲۴۰ مترمربعی در فرمانیه شرقی، با شرایط ۲۵۰ میلیون تومان رهن کامل جزو پر بازدیدترین فایل‌های پیشنهادی بوده است. البته بنا بر اظهار نظر کارشناسی مشاوران املاک، اجاره بهای این آپارتمان در مقایسه با سایر آپارتمان‌های مشابه در این منطقه مناسب‌تر تعیین شده است. میانگین اجاره بهای آپارتمان در فرمانیه برای یک واحد ملکی با متراژ مشابه ۱۳۴ میلیون تومان ودیعه و ۸ میلیون تومان اجاره ماهانه است.

آپارتمان دیگری با متراژ ۲۰۰ مترمربع، در نیاوران، خیابان جبلی، ۵۰ میلیون تومان رهن و ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه قیمت گذاری شده است و این آپارتمان هم جزو پربیننده‌ترین فایل‌هایی است که طی روزهای اخیر از سوی متقاضیان اجاره مسکن لوکس مورد توجه قرار گرفته است. در خیابان دولت، آپارتمانی با متراژ ۲۰۵ مترمربع و شرایط ۱۰۰ میلیون تومان رهن به اضافه اجاره بهای ماهانه ۶ میلیون تومان، از دیگر فایل‌های پربیننده بازار اجاره طی روزهای اخیر است. از دیگر آپارتمان‌های اجاره‌ای که در ردیف پر بازدیدترین واحدهای مسکونی لوکس قرار دارد، آپارتمانی ۱۱۸ مترمربعی در قیطریه است که با شرایط ۱۹۰ میلیون تومان رهن و یک میلیون تومان اجاره ماهانه به متقاضیان بازار اجاره پیشنهاد شده است. البته بنا بر اظهارنظر کارشناسی فعالان مسکن در این منطقه، این آپارتمان در مقایسه با میانگین قیمت واحدهای لوکس در قیطریه تا حدی گران‌تر است.

رهن و اجاره آپارتمان‌های لوکس در تهران

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 1,984
  • 632
  • 3,680
  • 881
  • 144,657
  • 11,595
  • آبان ۴, ۱۳۹۵