امروز : دوشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳ می باشد.
تبلیغ چترومیک پارس درتلگرام

عکس های دیدنی

تبلیغات متنی

آپارتمان های زیر ۱۰۰ میلیون نایاب شد

در حالی بازار مسکن در رکودی عمیق به سر می‌برد و خرید و فروش و معاملات به حداقل رسیده، اما همچنان قیمت‌های بالا در بازار حکمرانی می‌کند.

این روزها یکی از مسایلی که ذهن بسیاری از مردم و کسانی که تصمیم به خرید و یا تعویض خانه خود را دارند را به خود مشغول کرده، آینده بازار مسکن است؛ تا جایی که بارها این سوال شنیده می‌شود که وضعیت بازار مسکن و قیمت آن در ماه‌های آینده چگونه خواهد بود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این در شرایطی که بازار مسکن در رکودی عمیق به سر می‌برد و خرید و فروش و معاملات به حداقل رسیده است. در این فضا، بسیاری از مردم انتظار دارند که به‌دنبال رکودی که در بازار ایجاد شده، قیمت‌ها نیز روند نزولی به خود گیرد. اگرچه روند قیمت‌ها در بازار در چند ماه اخیر، از افت نسبی قیمت‌ها حکایت دارد، اما سری به فایل‌های خرید و فروش مسکن نشان می‌دهد که همچنان قیمت‌های بالا در بازار حکمرانی می‌کند و به سختی می‌توان خانه‌ای با قیمت کمتر از مترمربعی ۲ میلیون تومان خریداری کرد.

بررسی وضعیت معاملات آپارتمان‌های زیر ۵۰ متری در مناطق مختلف تهران حاکی از آن است که خانه‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان در بازار بسیار کم است. گزارش‌های میدانی خبرنگار ما نشان می‌دهد در بزرگراه محلاتی طبقه زیرزمین یک آپارتمان ۴۸ متری هر مترمربع یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای فروش گذاشته شده که در مجموع این واحد خانه ۸۵ میلیون تومان قیمت دارد.

در منطقه سبلان شمالی نیز یک واحد آپارتمان ۴۹ متری در طبقه اول هر مترمربع ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد. این واحد مسکونی ۱۶۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

طبقه اول آپارتمانی ۴۵ متری در میدان امام‌حسین، خیابان هفده شهریور شمالی نیز هر مترمربع ۳ میلیون تومان از سوی فروشندگان اعلام شده است. قیمت این واحد، ۱۳۵ میلیون تومان است.

اما در یافت‌آباد، شهرک ولیعصر یک واحد آپارتمان ۵۰ متری، ۱۱۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. قیمت هر مترمربع این آپارتمان ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

قیمت یک واحد آپارتمان ۳۹ متری در خیابان شریعتی نرسیده به مطهری نیز هر مترمربع ۵ میلیون و ۶۵۰ تومان از سوی فروشنده اعلام شد. قیمت نهایی این آپارتمان ۲۲۰ میلیون تومان است.

در خیابان سوم نیروهوایی نیز یک واحد آپارتمان ۴۷ متری در طبقه سوم هر مترمربع ۵ میلیون تومان قیمت دارد. این واحد خانه با قیمت ۲۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رود.

در خیابان اشرفی‌اصفهانی، خیابان باهنر نیز یک واحد آپارتمان ۴۴ متری در طبقه چهارم با قیمت هر مترمربع ۶ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است که در نهایت ۲۶۴ تومان برای خرید این واحد خانه باید هزینه کرد.

در خیابان ولیعصر، پل امیربهادر نیز طبقه سوم یک واحد آپارتمان ۵۰ متری هر مترمربع ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد. قیمت نهایی این واحد آپارتمان ۱۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

یک واحد آپارتمان ۴۰ متری نیز در منطقه نیاوران، کاشانک هر مترمربع ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از سوی فروشنده قیمت گذاشته شده است. این آپارتمان ۲۷۰ میلیون تومان قیمت دارد.

خبرآنلاین

مطالب زیر را حتما بخوانید

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آمار سایت

  • 786
  • 275
  • 2,677
  • 821
  • 144,565
  • 11,556
  • آبان ۲, ۱۳۹۵